ماسک صورت شیائومی ۱۳ اکتبر در هند منتشر می شود

شیائومی اساسا با گوشی های هوشمند شناخته می شود، با این حال این شرکت دارای یک زنجیره تولید واقعا بزرگ است. تولید کننده چینی محصولات زیادی را از لوازم خانگی تا گجت هایی که هر روز از آن ها استفاده می کنیم تولید می کند.

طبق یک پست توییتر اخیر، شیائومی در تاریخ ۱۳ اکتبر یک ماسک صورت جدید در هند منتشر خواهد کرد. در پست مربوطه در توییتر آمده است که ” با خیال راحت نفس بکشید، سالم زندگی کنید. برای محافظت از شما محصولات را در ۱۳ اکتبر رونمایی می کنیم “.

در مارس سال جاری، شرکت شیائومی، حق ثبت اختراع کاسک صورت جدید را دریافت کرد. این ماسک دارای یک شکل قاب سه بعدی است که با فرم صورت سازگار است. علاوه بر این، قاب ماسک از پلاستیک است و به راحتی جمع می شود.

این برای صورت خوب است به طور که یک نیروی سخت به آن بروخورد کند آسیب نمی بیند. طبق گفته شیائومی، کاربران هنگگام استفاده از ماسک احساس بسیار راحتی می کنند. شکل قاب پشتیبانی را می توان با فشار دادن قسمت شکل دهی تغییر داد، به گونه ای که ماسک به صورت متناسب تر باشد، که به طور موثر کمبود هواوی داخلی ماسک را بهبود بخشد.

لازم به ذکر است که اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده هم به شیائومی حق ثبت ماسک هوشمند خود را اعطار کرده است که می تواند وضعیت خود فرد استفاده کننده را ردیابی کند. ماسک هوشمند جدید شیائومی به یک واحد محاسباتی تعبیه شده مجهز شده است که شامل یک پردازنده برای تجزیه و تحلیل تمام داده ها از حسگر ماسک است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

یک ماژول ذخیره سازی برای ذخیره داده های محاسبه شده. یک باتری برای تامین انرژیث تمام ابزار ها; یک اتصال دهنده علاوه بر فیلتراسیون هوا، این ماسک می تواند مقدار زیادی از داده های کاربر را هم ذخیره کند.

ماسک صورت شیائومی با قیمت کمی عرضه می شود

این ماسک فردا در هند رونمایی خواهد شد اما فعلا از نمی دانیم نوید دهنده چیست. اگر چه مردم به تدریج ویروس کرونا را فراموش می کنند، اما در بسیاری از مناطق جهان تهدیدی جدید به حساب می آید.

به نظر می رسد بازار هند مکان بسیار خوبی برای عرضه این ماسک جدید باشد. به نظر می رسد که ارز پولی برای هندی ها مناسب خواهد بود. شیائومی نزدیک به دو سال است که در راس بازار گوشی های هوشمند هند است. علاوه بر این، تلویزیون های هوشمند آن هم در هند عملکرد خوبی دارند.

با این حال، اختلافات اخیر بین هند و چین باعث ایجاد اختلال در تجارت شیائومی شده است. دولت هند اخیرا برخی از برنامه های این شرکت را ممنوع کرده است. شیائومی هم در حال انجام برخی از تنظیمات حیاتی برای رعایت کلیه مقررات هند است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر