ماسک های ویژه اپل برای کارمندان خود

ماسک های ویژه اپل برای کارمندان خود

اپل مثل سایر کشور های جهان تلاش می کند تا ایمنی کارمندان و مشتریان خود را تضمین کند و افسوسو که بدون محافظت غیرقابل دستیابی است. به گفته بلومبرگ، اپل دو نوع ماسک برای کارمندان خود تولید کرده است. یکی از آنها ماسک شفاف که کاملا شفاف است.

هدف این نوع ماسک ها کمک به ناشنوایان و کم شنوایان در برقراری ارتباط با کارمندان این شرکت در فروشگاه ها است. علاوه بر این، این توسعه با دانشگاه وانگتن گالودت همراه بوده است.

اصلی ترین مورد برای کارمندان یک ماسک معمولی سه لایه از طرح خود با مواد دقیق انتخاب شده خواهد بود. ماسک صورت اپل توسط همان تیم مهندسان و طراحان صنعتی که روی آیفون و آیپد کار می کنند، ساخته شده است. همچنین، لوازم جانبی به طور ایمنی بینی و دهان کاربر را می پوشاند.

و بند ها را می توان متناسب با هر شخصی تنظیم کرد. علاوه بر این، مواد ماسک اجازه ۵ بار شستشو را می دهد تا مورد استفاده مجدد قرار گیرد بدون اینکه ایمنی فرد به خطر بیفتد. کارمندان اپل ظرف دو هفته ماسک صورت را دریافت می کنند. این ماسک ها برای فروش در دسترس نخواهد بود.

ماسک های ویژه اپل برای کارمندان خود

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اپل در حال آماده شدن برای رونمایی اولین آیفون تاشو است

به محض ظهور فاکتور شکل جدید به واسطه رونمایی سامسونگ گلکسی فولد، بلافاصله شایعات مبنی بر توسعه اپل از دستگاه گوشی هوشمند-تبلت آغاز شد. امروز اخبار جدید در مورد این آیفون تاشو آینده دریافت کردیم.

آیفون تاشو

یکی از افراد مشهور IceUniverse در حساب ویبو خود گفت که اپل تعداد عظیمی از صفحه نمایش های تاشو را با امکان سفارش اضافی در آینده سفارش داده است.

جدا از این شایعات، ما چندین اختراع ثبت شده برای آیفون تاشو هم داریم. یکی از این حق ثبت اختراعات نشان داد که گوشی هوشمند می تواند صفحه نمایش خارجی داشته باشد و در صورت باز شدن، ظاهری شبیه به آیپد دارد.

ثبت اختراع دیگری نشان می دهد که اپل به طور فعال در حال توسعه فناوری تاشو باتری تاشو نخواهد داشت. به احتمال زیاد، منتظر دستگاهی با دو صفحه نمایش، شبیه به سرفیس دوئو هستیم. دستگاه دارای لولا است. و صفحه نمایش خارجی دارای یک سنسو فیس آیدی در جای از قاب گوشی هوشمند است.

با این حال، این شایعات باید بسیار دقیق درمان شود. اپل مبالغ هنگفتی را صرف تحقیق در مورد آنچه دوست دارند دستگاه های آینده خود را ببینند می کند. و بسیاری از نمونه های اولیه، حتی اگر چندین سال کار کرده باشند، به راحتی نمی توانند قفسه های را ذخیره کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر