ماشین پرنده Airspeeder MK3 معرفی شد

ماشین پرنده Airspeeder MK3 معرفی شد

شرکت Airspeeder یکی از برترین تولیدکنندگان قطعات سخت افزاری و مکانیکی در دنیا است که با تکیه بر فناوری مکانیک و علوم مهندسی توانایی های بسیار بالایی از خود به نمایش گذاشته و توانسته اتفاقات بسیار هوشمندانه و ایده آل از خود به نمایش بگذارد و خروجی خوبی داشته باشد.

اتفاقاتی که این شرکت در این چند سال از خود به نمایش گذاشته بسیار با کیفیت و خوب بوده و ماشین پرنده نسل جدید این شرکت نیز نشان دهنده توانایی های جذاب و بسیار هوشمندانه است که از سوی این شرکت بسیار بزرگ ارائه داده شده است و کیفیت بالای نیز دارد.

مردم ، به نظر می رسد ماشین های پرنده در حال حاضر یک واقعیت هستند ، اگرچه Airspeeder MK3 فی نفسه یک ماشین نیست. Alauda از اتومبیل مسابقه ای برقی پرنده MK3 خود که قابلیت برخاست و فرود عمودی را دارد (eVTOL) رونمایی کرد. ظاهراً ، Mk3 آماده مسابقه است و نگاه اجمالی به آینده اتومبیلرانی را ارائه می دهد.

مت پیرسون ، بنیانگذار Airspeeder و Alauda Aeronautics گفت: “این یک لحظه مهم در طلوع انقلاب جدید تحرک است.” “رقابت باعث پیشرفت می شود و سری مسابقات ما در حال ورود فناوری است که حمل و نقل مسافر هوای پاک ، تدارکات و حتی تحرک هوای پیشرفته را برای کاربردهای پزشکی تغییر می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ماشین پرنده Airspeeder MK3

ماشین پرنده Airspeeder MK3

از نظر فنی ، Airspeeder Mk3 یک هواپیمای برقی فوق العاده سبک و بدون سرنشین است که ترازوها را با وزن ۱۰۰ کیلوگرم نوک می زند. چرخ ندارد ، بنابراین نمی توانید آن را در جاده رانندگی کنید. اما به قول جاویدان دکتر امت براون در بازگشت به آینده ، Mk3 نیازی به جاده ندارد. این هواپیما می تواند مانند جت پرش هاریر به صورت عمودی بلند و فرود شود ، اما این کار را با استفاده از برق به جای سوزاندن سوخت جت انجام می دهد.

Mk3 دارای پیشرانه ۹۶ کیلوواتی است که هشت پروانه ‘octocopter X’ را می چرخاند. حداکثر سرعت آن ۷۵ مایل در ساعت است. طبق گفته Airspeed ، Mk3 می تواند پیچ های مویی مانند ماشین فرمول یک را انجام دهد. نمی توانید داخل Mk3 سوار شوید – برای اینکار باید منتظر Mk4 باشید – اما می توانید از طریق کنترل از راه دور با آن بازی کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر