مانیتور گیمینگ ایسوس ProArt PA278CV معرفی شد

مانیتور گیمینگ ایسوس ProArt PA278CV معرفی شد

ایسوس بعد از مدت ها دوری از دنیای مانیتور بار دیگر وارد این صنعت شد و شاهد یک محصول جالب و قابل توجه از سوی این شرکت بوده ایم که در بالاترین سطح کیفیت و همچنین بهره گیری از فناوری های بروز به همراه دارد که می تواند فروش خوبی داشته باشد.

این مانیتور در اندازه ۲۷ اینچ عرضه خواهد شد و از فناوری WQHD بهره مند خواهد بود که نسبت به فناوری QLED و همچنین OLED از کیفیت قابل قبولی برخوردار خواهد بود و می توان گفت ایسوس قابلیت مناسبی از خود به نمایش خواهد گذاشت.

ویژگی و طراحی این مانیتور گیمینگ بسیار جذاب و جالب محسوب می شود و می توان گفت ایسوس توانسته یک باز طراحی بسیار مناسب و ایده آل از خود به نمایش بگذارد و حالت های خوب و مناسبی خواهد داشت که می تواند این مانیتور را در سطح بسیار بالایی نگه داشته باشد.

مانیتور گیمینگ ایسوس ProArt PA278CV توانایی نمایش وضوح ۸۰ برابری تصویر را دارد و همین موضوع باعث می شود تا در نرخ تازه سازی های بالا شاهد افت کیفیت نباشیم و همین موضوع یکی از قابلیت های خاص و جذاب این مانیتور محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حاشیه های کناری بسیار باریک و اندازه تقریبا مناسب از نکات قابل توجه طراحی این مانیتور به حساب می آید و همچنین نوع پایه نگهداری مانیتور شبیه سازی شده از محصولات اپل است که در نسخه های ۲۰۱۹ شاهد چنین ترکیب و نوع طراحی بودیم.

مانیتور گیمینگ ایسوس ProArt PA278CV

مانیتور گیمینگ ایسوس ProArt PA278CV

درگاه های HDMI و USB-C از پورت های مهم و قابل توجه این مانیتور محسوب می شود که ایسوس توانسته از خود به نمایش بگذارد و قطعا شاهد حالت های مناسب و هوشمندانه خواهیم بود که این شرکت توانایی های قابل قبول و بسیار خوبی به نمایش خواهد گذاشت.

توانایی های قابل قبول و بسیار مناسب این شرکت باعث شده تا شاهد به وقوع پیوستن حالت های مناسب و بسیار خوب خواهیم بود که واقعا می تواند در بالاترین سطح کیفیت عرضه شود، این مانیتور ایسوس در رویداد CES ۲۰۲۱ رونمایی رسمی خواهد شد، پس باما همراه باشید که رویداد CES 2021 به طور کامل پوشش خواهیم داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر