مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچی الجی با قیمت ۳۵۰ دلار رونمایی شد

مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچی الجی با قیمت ۳۵۰ دلار رونمایی شد

امروزه برای گیمر ها داشتن یک مانیتور خوب و با کیفیت یکی از بزرگترین مشکلات آنها شده است و هر گیمری می خواهد بهترین تصاویر و کیفیت گرافیکی را در بازی های خود داشته باشد و به همین منظور باید به مانیتور خود به طور جدی دقت کند.

امروزه با بالا رفتن کیفیت مانیتور های موجود در بازار شاهد این بوده ایم که کیفیت بازی ها نیز با قدرت بسیار زیای در حال افزایش بوده اند و این نشان دهنده این می باشد که باید منتظر این باشیم که هم مانیتور ها و هم بازی ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند.

کیفیت ۴K یکی از خاص ترین و جالب ترین کیفیت ها و نماد ها در این سال ها بوده است و ما هم شاهد این بوده ایم که شرکت هایی زیادی توانسته اند با بالا بردن کیفیت محصولات خود مانیتور های با کیفیت های بسیار بالایی را طراحی و تولید کنند.

مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچی الجی یکی از خاص ترین گزینه ها برای گیمر ها و افرادی می باشد که قصد دارند تا از کیفیت بالای مانیتور خود استفاده کنند و یا می خواهند از نهایت کیفیت تصاویر خود استفاده کنند بسیار مفید و کارآمد خواهد بود.

شرکت الجی که یکی از برترین شرکت ها در این حوزه می باشد توانسته است با تولید مانیتور های بسیار با کیفیت یکی از برترین و بهترین برند ها میان تولیدکنندگان مانیتور در دنیا قرار بگیرد، این شرکت مانیتور جدید خود را با نام انحصاری ۲۷UL650-W عرضه خواهد کرد، این مانیتور با قیمت اولیه ۳۵۰ دلار به تمامی بازار های جهانی عرضه خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مانیتور گیمینگ 27 اینچی الجی با قیمت 350 دلار رونمایی شد

مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچی الجی

مانیتور جدید الجی دارای قابلیت های بسیار زیاد و کارآمدی می باشد که هر کدام باعث می شود تا ما شاهد این باشیم که کارشناسان حوزه فناوری و سخت افزار با نگاه مثبت به این مانیتور یک حالت خاصی را به حضور این مانیتور در بازار های جهانی دهند.

این مانیتور دارای قابلیت های زیادی می باشد از جمله، پنل IPS که حدود ۹۹ درصد فضای رنگی سوپر RGB این مانیتور را پوشش می دهد، همچنین از تمامی محتوا هایی که با قابلیت HDR پخش می شوند را پشتیبانی می کند و با حداکثر روشنایی ۴۰۰ نیت بهترین تصویر را منتشر می کند.

با بالا رفتن قدرت صفحه نمایش و قابلیت های آن می توان فهمید الجی از یک طرح بسیار خاص برای سخت افزار و قسمت پخش آن استفاده کرده است. شرکت الجی برای این محصول با همکاری سونی بازی های مخصوصی را طراحی و تولید کرده است که اشاره به کیفیت بسیار بالای این مانیتور دارد که به احتمال زیاد شاهد آن خواهیم بود که در دیگر مانیتور های مشابه وجود ندارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.