مانیتور گیمینگ AOC نسخه AGON AG323QCX2 معرفی شد

مانیتور گیمینگ AOC نسخه AGON AG323QCX2 معرفی شد

شرکت AOC با ترکیب فناوری و سخت افزار محصول جدید خود را معرفی کرد که قرار است تا پایان همین ماه میلادی رونمایی شود، این مانیتور دارای صفحه نمایش منحنی با فناوری HDR 10 پلاس است که از قابلیت های مناسب و هوشمندانه ای برخوردار است.

قابلیت های استفاده شده در این محصول جذاب و قابل توجه است و می توان گفت این شرکت توانایی های لازم برای ایجاد حالت های مناسب در دستور کار خود قرار داده است و می تواند برای بازار های جهانی تولید و فروش مناسبی به ثبت برساند.

صفحه نمایش ۳۱ اینچی با طراحی منحنی و همچنین دارای حلقه RGB در پنل پشتی است که به زیبایی این محصول کمک بسیار زیادی می کند و باعث می شود تا شاهد اتفاقات بسیار هوشمندانه و قابل توجه از سوی این شرکت باشیم که در بالاترین سطح ممکن قرار دارد.

مانیتور گیمینگ AOC با نرخ تازه سازی ۱۵۵ هرتز و وضوح ۱۴۴۰ پیکسل ارائه می دهد که برای اجرای بازی هایی با فریم های رده بالا کمک زیادی به کاربر و ثبت بازی های هیجان انگیز دارد و یک اتفاق جذاب و خاص محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این مانیتور گیمینگ می تواند اتفاقات بسیار مناسب در حوزه گیمینگ به ثبت برساند و شاهد حالت هایی خواهیم بود که در فروش و عرضه این مانیتور گیمینگ می تواند برای شرکت AOC مفید و قابل قبول باشد و برای به دست آوردن حالت های مناسب تلاش بسیار زیادی انجام دهد.

مانیتور گیمینگ AOC نسخه AGON AG323QCX2 معرفی شد

مشخصات مانیتور گیمینگ AOC

صفحه نمایش خاص با رفرش ریت بالا یک مزیت خوب برای این مانیتور محسوب می شود که در این مانیتور شاهد آن هستیم و این موضوع می تواند باعث به وجود آمدن قابلیت های ایده آل و بسیار هوشمندانه باشد که در دستور کار این شرکت هوشمند و بزرگ قرار گرفته است.

پخش تصاویر ۴K و پشتیبانی از انواع کانال های کیفیتی باعث می شود تا شاهد حالت های مناسب و بسیار هوشمندانه هستیم که در این مانیتور هوشمند و قابل قبول شاهد هستیم که توسط این شرکت قدرتمند ارائه داده شده است و حالت بسیار مناسب و فوق العاده خاصی از خود به نمایش گذاشته است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر