ماوس وایپر ریزر با طراحی سایبرپانک ۲۰۷۷ رونمایی شد

ماوس وایپر ریزر با طراحی سایبرپانک ۲۰۷۷ رونمایی شد

شرکت ریزر یکی از شلوغ ترین سال های خود را در بخش رونمایی محصولات پشت سر می گذارد و در سال میلادی ۲۰۲۰ اتفاقات بسیار فوق العاده و هیجان انگیزی برای این شرکت رخ داده است و شاهد کیفیت بسیار بالای محصولات این شرکت بوده ایم.

از لپ تاپ تا رونمایی کیس های متنوع در این سال از محصولاتی می باشد که ریزر آنها را مورد ساخت و طراحی قرار داده است و همین روند نیز باعث رشد و همچنین افزایش کیفیت و کارایی این شرکت و محصولات ریزر نسبت به بازار های جهانی شده است.

از قابلیت های منحصر به فرد و همچنین فوق العاده این شرکت می توان به رونمایی از ماوس گیمینگ جدید خود یعنی وایپر ریزر با طراحی سایبرپانک ۲۰۷۷ اشاره کرد که دارای قابلیت بسیار منحصر به فرد و همچنین فوق العاده و خاص می باشد.

ماوس وایپر ریزر با طراحی منحصر به فرد نسبت به بازی سایبرپانک، کیفیت مناسبی را از ماوس گیمینگ خود به نمایش گذاشت و همچنین شاهد قابلیتی بسیار جذاب و فوق العاده از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این کار ریزر نشان دهنده گیمینگ بودن و حرفه ای بودن این ماوس را نشان می دهد و قطعا شاهد کیفیت و همچنین قابلیت های منحصر به فرد و فوق العاده ای از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری خواهیم بود که از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود.

ماوس وایپر ریزر با طراحی سایبرپانک ۲۰۷۷

این ماوس گیمینگ ریزر اولین محصولی نمی باشد که به طور انحصاری از بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ پشتیبانی و حمایت می کند و قبل از این شرکت، انویدیا نیز یکی از کارت های گرافیکی نسل جدید خود را با همین باندل ارائه کرده بود.

این باندل ها روی دستگاه ها و ماوس و روی هر چیز سخت افزاری نشان دهنده سازگاری کامل آن محصول با قابلیت های مختلف گیم می باشد و همچنین این نشان دهنده حمایت معنوی یک شرکت بزرگ فناوری مانند ریزر از یک کمپانی گیم سازی مانند سایبرپانک می باشد. نظر شما درمورد طراحی و نوع ساخت این دستگاه چه می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر