ماژول های حافظه XPG Hunter DDR4 ای دیتا معرفی شد

ماژول های حافظه XPG Hunter DDR4 ای دیتا معرفی شد

شرکت ای دیتا در حال گسترش و بزرگ کردن مجموعه سری های XPG خود می باشد و قصد دارد تا از همین مسیر خانواده جدیدی به سری های قبلی خود اضافه کند، کیت های حافظه ای دیتا سری جدید در دو حالت متنوع DIMM و SO-DIMM عرضه خواهد شد.

ماژول های جدید ای دیتا XPG Hunter همراه با یک PCB سفید و سیاه عرضه خواهد شد که برای سینک کردن و به نوعی برای متصل کردن و نقش دفترچه راهنما را در کنار محصول عرضه خواهد کرد. این محصول بدون نورپردازی خواهد بود و فاقد نورپردازی RGB خواهد بود.

این حافظه ها با طراحی و شکل بهینه شده ای طراحی و ساخته شده اند و به راحتی در قسمت بایوس سیستم های کامپیوتری به راحتی جا می شوند و با تمامی سیستم های بروز سازگاری دارند، این سازگاری یکی از مزیت ها و امکانات شرکت ای دیتا می باشد که در تمامی محصولات خود آنها را رعایت کرده است.

ماژول های حافظه DDR4 در قالب های DIMM در ظرفیت های ۸ گیگابایتی و ۱۶-۳۲ گیگابایتی موجود هستند، این محصولات نیز با سری های مختلف عرضه خواهند شد که سری اول DDR4-2666 خواهد بود و سری دوم نیز DDR4-3000 خواهد بود.

ماژول های حافظه XPG Hunter DDR4 ای دیتا معرفی شد

سری اول این محصول با خروجی برق ۱.۲۰ ولتی کار خواهد کرد و دومی نیازمند ۱.۳۵ ولت برق برای راه اندازی خواهد بود که از سمت پاور کیس این برق و انرژی قابل تامین خواهد بود و با این ولتاژ کم دیگر خطر نویز افتادن بسیار کمتر از قبل می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در سری دوم این محصول که از قالب SO-DIMM استفاده می کند در همان اندازه های حافظه و سری اول خواهند بود و در سه حافظه متفاوت ۱۶،۸و۳۲ گیگابایتی خواهد بود، این سری برعکس سری قبلی و DIMM دارای ولتاژ یکسانی خواهد بود و تفاوت خاصی میان این سری وجود نخواهد داشت.

ماژول های حافظه XPG Hunter DDR4 ای دیتا معرفی شد

ماژول های حافظه DDR4 :با برنامه و قدرت کامل

در این سری ولتاژ ۱.۲۰ خواهد بود و نسبت به سری اول برق کمتری استفاده خواهد کرد و قطعا نویز کمتری نسبت به سری اول به این حافظه وارد خواهد شد و قطعا پایداری این محصول نسبت به دیگر حافظه های تولید شده توسط ای دیتا بهتر خواهد بود.

شرکت ای دیتا هنوز مشخصات و قیمت نهایی این محصول را منتشر نکرده و روند توضیع و پخش این محصول نیز در دسترس نمی باشد و باید منتظر ماند و دید که برنامه ای دیتا برای تولید و عرضه این محصول چگونه خواهد بود و بازار های هدف این شرکت کدام بازار ها خواهند بود.

به گفته مدیرعامل ای دیتا این محصول برای بازار های اروپا و آسیای شرقی در حال آماده سازی هستند و عرضه این محصولات فقط از نمایندگی های رسمی ای دیتا در کشور های مختلف عرضه خواهند شد، شاید وجود این قانون رسیدن این محصول را به ایران زمان زیادی صرف کند تا به بازار ایران بیایید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر