مایکروسافت آفیس ایموجی ها را به کیبورد می آورد

مایکروسافت آفیس ایموجی ها را به کیبورد می آورد

شرکت مایکروسافت در ماه آینده یک کیبورد با مشخصات فوق العاده ارائه خواهد کرد و می توان گفت این محصول یکی از بهترین سری های لوازم جانبی مایکروسافت در سال های اخیر باشد. این محصول دارای امکانات و ویژگی های زیادی است و شما را برای کار کردن با برنامه های ویندوز بسیار راحت تر می کند و باعث می شود شما با استفاده از کلید های میانبر بهترین و با سرعت ترین عملکرد را داشته باشید.

این محصول با اضافه کردن دو دکمه در کنار سمت راست به این کیبورد و بهینه سازی آن برای کار کردن با برنامه های اداری ویندوز می باشد، شما با داشتن این محصول می توانید بدون متصل شدن ماوس از تمامی امکانات و قابلیت های این کیبورد استفاده کنید. این دو دکمه، کلید های ایموجی هستند که به این محصول اضافه می شوند.

طبق گفته مایکروسافت، برای بهتر استفاده کردن از این کیبورد آپدیت های نرم افزاری نیز برای این محصول خواهد آمد و تمام برنامه های ویندوز با این محصول سازگاری کامل خواهند داشت. مایکروسافت آفیس قابلیت های دیگری برای این محصول اضافه خواهد کرد که آنها را در روز معرفی انتشار خواهد کرد.

مایکروسافت آفیس ایموجی ها را به کیبورد می آورد

اضافه شدن قابلیت های جدید توسط مایکروسافت آفیس

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

علاوه بر اینکه این کیبورد دارای قابلیت های ذکر شده در بالا می باشد، دارای قابلیت های دیگری همچون: کلید های میانبر جدید، جزیره ای بودن نوع کیبورد و استفاده از جنس عالی و مقاوم در این محصول. کلید های میانبر جدید دارای قابلیت های ویژه و جالبی هستند مانند این مثال: دکمه آفیس + w ( برای برنامه ورد) ، دکمه آفیس + x (برای برنامه اکسل). این قابلیت ها این کیبورد را خاص و جذاب می کند.

برای اینکه بتوانیم از تمام قابلیت ها و امکانات این محصول با خبر شویم باید تا زمان عرضه و انتشار این محصول منتظر بمانیم و ببینیم مایکروسافت در قسمت لوازم جانبی چه می کند، آیا می تواند به اندازه لپ تاپ و برنامه هایش موفق شود یا نه.

قابلیت هایی که در بالا برای این محصول ذکر شد، در این سری از کلید های میانبر مایکروسافت وجود ندارد و همین باعث شده است تا این کیبورد و خاص باشد، علاوه بر امکانات بالا قابلیت های زیادی دارد که قطعا مایکروسافت آفیس در یک معرفی تمامی این نکات را توضیح خواهد داد و نحوه استفاده آنها را نیز توضیح خواهد داد.

مایکروسافت آفیس ایموجی ها را به کیبورد می آورد

به گفته سایت ورج: این محصول در موقع تایپ مشکلی نخواهد داشت و بدون استفاده خواهد ماند اما هنگام استفاده به عنوان کلید میانبر یک انتخاب عالی و بهتری خواهد بود و کلید کار آمدی خواهد بود. ممکن است در آپدیت های جدید از این دکمه هنگام تایپ نیز استفاده شود.

این محصول با قیمت حدود ۴۹ دلار و نوع کیبورد ارگونومیک با حدود قیمت ۵۹ دلار به فروش خواهد رسید، و سایت مایکروسافت این محصولات را پیش فروش کرده است و بعد از معرفی آنها را به فروش خواهند رساند. شاید ممکن است این کیبورد مورد علاقه شما نباشد، پس باید منتظر بمانید تا بعد از معرفی خرید کنید.

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر