مایکروسافت از لوگوی جدید برای مرورگر جدیدش رونمایی می کند

به زودی راه اندازی می شود

مایکروسافت از لوگوی جدید برای مرورگر جدیدش رونمایی می کند

یک مرورگر جدید سزاوار یک لوگو جدید است ، و مایکروسافت کمی در کار جدید خود باز خوانی کرده است تا که در کنار نسخه Chromium مبتنی بر Microsoft Edge قرار بگیرد .

این هنوز هم یک “E” است ، اما آیکون به روز شده مسیری طولانی از آرم Internet Explorer-esque است که Microsoft Edge اصلی از آن استفاده می کند.  پیام واضح است: مایکروسافت با این نسخه جدید در حال از بین بردن گذشته و شکسن پل های بازگشت به آن است .

در حالی که مرورگر جدید به طور موثری هنوز در حال بتا است ، مایکروسافت گفته است که نزدیک به اتمام است و باید در آینده نزدیک نسخه فعلی Edge را جایگزین کند.

  • آخرین نسخه های دیزنی پلاس را دریافت کنید
  • Microsoft Edge جدید با حالت نایت مود همراه است
  • در آپدیت گزینه های جدید ویندوز ۱۰ آورده شده است
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

Edge جدید و پیشرفته از سطح زیر ساخته شده است – با استفاده از همان بنیاد Chromium به عنوان گوگل کروم – برای کاربران جذاب و توسعه دهندگان وب جذاب تر است.

با این وجود از این آرم جدید به روشی معمولی رونمایی نشده است – در پشت یک سری معماها و سرنخ هایی که توسط کارمندان مایکروسافت ارسال شده است پنهان شده است.

در انتهای دنباله دیجیتال یک بازی آنلاین گشت و گذار آنلاین بود که پس از اتمام ، نماد شیک ظاهر شد. حداقل ، این امر باعث تغییر در پست وبلاگ معمولی یا مطبوعاتی معمول می شود و به نظر می رسد که Edge جدید نشان می دهد که مایکروسافت برای پیشرفت و جهشی کامل آماده است .

در مورد مفهومی که با آرم جدید Edge آمده است ، می توان نتیجه گرفت که کمی شبیه به یک موج سبز و آبی است که با گشت و گذار در صفحات وب جریان دارد .

مایکروسافت در طی چند ماه گذشته مشغول به روزرسانی بارهای از نمادنگاری خود ، از آیکون های آفیس گرفته تا برنامه های اصلی ویندوز ۱۰ بوده است ، بنابراین منطقی است که Edge نیز از این نماد گذاری جدید پیروی کند .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر