مایکروسافت ۳۶۵ : سرویسی ایده آل برای نیاز های خانگی شما

مایکروسافت ۳۶۵

مایکروسافت در تاریخ ۳۰ مارس یک رویداد مطبوعات مجازی را با محوریت نرم افزار یا خدمات برگزار می کند. و طبق گزارشات، این شرکت می تواند از اشتراک جدید مایکروسافت ۳۶۵ لایت در این رویداد رونمایی کند. این نسخه مصرف کننده برنامه بهره وری است که شامل آفیس، مدیر پسورد و موارد دیگر می باشد.

مایکروسافت ۳۶۵ در تابستان سال ۲۰۱۷ در کنفرانس جهانی هم دست ارائه شد. و از زمان انتشار، این سرویس رتبه بندی خوبی در بخش شرکت های کسب کرده است. با تشکر از رویکرد منسجم تر آن، از دید بهره وری. این برنامه امنیت و مدیریت دستگاه هایی مانند باکاری فردی را برای جستجوی یک برنامه جامع برای اطمینان از بهره وری ارائه می دهد.

تا کنون، این نسخه ها در نسخه های اینترپرایس، برای سازمان های بزرگ و بیزینس با هدف شرکت های کوچک و متوسط موجود است. خود ساتیا نادلا در یک جلسه تائید کرده است که راه حل نیز به بازار مصرف، مشتریان نهایی و عموم مردن نیز خواهد رسید.

سرویس مایکروسافت ۳۶۵ توسط تیم Modern Life & Devices ساخته شده است، که مناطقی را در اکوسیستم ویندوز نظارت می کند. به نمونه کار های دستگاه سورفیس مایکروسافت. خدمات مصرفی آفیس ۳۶۵; اسکایپ; عامل هوشمند مایکروسافت در کورتانا; تلاش های جستجو با بینگ و تیم آموزشی مایکروسافت را انجام دهید.

مایکروسافت 365

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مایکروسافت ۳۶۵ شامل چه مواردی خواهد بود؟

مصرف کننده مایکروسافت ۳۶۵ در درجه اول با هدف کاربران مجموعه دفتر مایکروسافت انجام می شود. در حقیقت، می تواند در نهایت جایگزین نسخه های فعلی آفیس ۳۶۵ شخصی و آفیس ۳۶۵ خانگی شود. این دو نسخه برای چه کسانی ارائه داده می شود، یکی برای کاربران و دیگری برای خانواده ها.

این سرویس همچنین شامل مجموعه معمول برنامه های آفیس ۳۶۵ و ذخیره رایگان ۱ ترابایت در سرویس ذخیره سازی ابری، یا همان وان درایو استو این برنامه همچنین شامل یک برنامه امنیتی جدید برای اندروید و iOS، یک ویرایشگر جدید Grammarly-like برای مایکروسافت ورد و ادج، ویژگی های جدید اظهارات مالی و بانکی در نرم افزار صفحه گسترده اکسل، به علاوه قالب های حق بیمه و قلم ها در آفیس است.

برنامه جدید امنیتی برای اندروید و iOS مجموعه ابزار های مختلفی است که در حال حاضر بصورت رایگان در دسترس است. مجموعه تنظیمات امنیتی خانواده مایکروسافت مدتی است که این سیستم عامل از قبل با ویندوز ۱۰، ایکس باکس و اندروید از طریق لانچر مایکروسافت کاملا ادغام شده است. اما این تنظیمات خانوادگی فقط می تواند با وب سایت آنلاین پیکربندی شود.

اکنون این برنامه به والدین امکان می دهد حساب های خانوادگی همه دستگاه های ثبت شده را مدیریت کنند. آنها قادر خواهند بود بدون نیاز به بارگذاری آن در رایانه شخصی یا در وب سایت Microsoft Family، قوانین، مجوز ها و موقعیت مکانی کودک را ردیابی کنند.

همچنین این احتمال وجود دارد که یک مدیر رمز عبور به عنوان بخشی از این اشتراک را شامل شود و به Teams for Life متصل شود. این یک نسخه خانوادگی از نرم افزار چت و همکاری آنلاین است. با این حال، مشخص نیست که آیا مایکروسافت ۳۶۵ لایف با پرداخت ماهانه دسترسی به خرید/ اجاره سخت افزار سورفیس خواهد داشت یا خیر.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر