مبارزه اپل با ویروس کرونا و ارائه نرم افزار غربالگری

مبارزه اپل با ویروس کرونا و ارائه نرم افزار غربالگری

بعد از اینکه شرکت های بزرگ تصمیم خود را برای حمایت های همه جانبه برای کمک به مراکز درمانی بخاطر رفع شیوع ویروس کرونا انجام دادن، بعد از اینکه اپل تصمیم گرفت حدود ۱ میلیون ماسک را به صورت رایگان برای مردم آمریکا عرضه کند حالا برنامه جدیدی را در پیش گرفته است.

این شرکت با ارائه یک نرم افزار ترکیبی شروع به غربالگری ویروس کرونا می کند تا در این راه بتوان به دولت آمریکا و وزارت بهداشت این شرکت و مهم تر از آن به تمامی مردم دنیا کمک بسیار ویژه ای را انجام دهد که قابلیت بسیار جذاب و کارآمدی خواهد بود.

در این بخش اپل اعلام کرده است با وارد شدن کاربران آن به نرم افزار موبایلی یا به سایت اپل می توانند از این غربالگری رایگان استفاده کنند و بتوانند به صورت خودکار و در خانه ماندن این ویروس را تشخیص دهند و برای مقابله با آن اقدام کنند.

مبارزه اپل با ویروس کرونا می تواند بسیار جذاب و مفید باشد، همچنین این بخش قابلیت این را دارد که بعد از شناسایی افراد مبتلا به ویروس کرونا یا مشکوک به این ویروس برنامه های مختلفی پزشکی ارائه می دهد که از نظر پزشکی بسیار مفید می باشد.

قابلیت مهم دیگر این نرم افزار بعد از شناسایی ویروس می باشد، در این بخش برای اینکه فرد دچار دیگر اشکالاتی همچون مبتلا شدن دیگران و یا شیوع مجدد این ویروس به افراد دیگر و یا دادن دستور های پزشکی بسیار مناسب باعث می شود تا فرد از به صورت خودآگاهی از شیوع این ویروس جلوگیری کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مبارزه اپل با ویروس کرونا و ارائه نرم افزار غربالگری

مبارزه اپل با ویروس کرونا

یکی از مهم ترین مزیت های این نرم افزار این می باشد که افراد زیادی به این ویروس مبتلا نیستند و یا مشکوک به این ویروس هستند و می خواهند تست این ویروس را بدهند و مراجعه آنها به بیمارستان ها و مراکز بهداشتی بسیار نا عاقلانه می باشد که توسط این نرم افزار حل می شود.

این قابلیت و نرم افزار قطعا به کمک افراد زیادی خواهد آمد و گفته می شود باعث خواهد شد تا رشد این ویروس به طور چشمگیری کاهش بیابد و در آینده ای نزدیک شاهد افت آمار مبتلایان به این ویروس خطرناک باشیم که به صورت جهانی همه گیر شده است.

اپل همچنین ادعا کرده است این قابلیت در تمامی کشور ها و برای تمامی کاربران این شرکت فعال می باشد و می توانند نرم افزار این غربالگری را از اپ استور دانلود کنند و حتی می توانند با مراجعه کردن به سایت در این غربالگری جهانی که بسیار مفید می باشد همکاری کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر