مترجم گوگل هم اکنون به ۴۴ زبان دنیا مسلط است

مترجم گوگل هم اکنون به ۴۴ زبان دنیا مسلط است

مترجم گوگل هم اکنون به ۴۴ زبان دنیا مسلط است و تفسیر می کند . یعنی چه ؟ یعنی این که مثلا زبان شما فارسی است می تونید آن را به ۴۳ زبان دیگر ترجمه کنید .ادعا می شود آخرین ابزار گوگل برای رفع موانع زبانی برای افرادی که در حال مسافرت یا کار با افرادی هستند که به زبانی متفاوت صحبت می کنند . هر کسی که دارای یک تلفن دستی دستیار است ، اکنون می تواند مکالمه خود را به صورت واقعی ترجمه کند ، به همراه نشانگرهایی در مورد نحوه پاسخگویی .

هدف گوگل از امکان جدید مترجم گوگل

اگر چه گوگل از نظر فنی هیچ پولی از آن خارج نمی کند ، اما این شرکت هنوز در تلاش است ابزار های ترجمه خود را بهبود ببخشد که برای پردازش بیش از ۱۰۰ میلیارد کلمه در روز آماده باشد .

یک ویژگی جدید برای این دستیار گوگل به نام اینترپرتر مود است که شما را قادر می سازد که مکالمات خود را به صورت واقعی در تلفن های هوشمند خود ترجمه کند . این عملکرد جدید برای اولین بار در CES 2019 برای نمایشگر های هوشمند و اسپیکر های هوشمند معرفی شده است و به شما این امکان را می دهد که چیزی مانند سلام گوگل ، مترجم روسی من باش بگویید تا آن را برای ترجمه فوری و نوشتاری به کمک در مکالمات خود وادار کنید .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

Transalatotron

گوگل می گوید این قابلیت را برای همه تلفن های اندروید و آیفون هایی که دستیار گوگل را فعال کرده اند شروع کرده است . اینترپرتر مود در حال حاضر از ۴۴ زبان پشتیبانی می کند ، همچنین به شما امکان می دهد در محیط پر سر و صدا یا اگر ساکت باشید ، از صفحه کلید تایپ کنید .

این شرکت می گوید که دستیار پس از هر ترجمه به شما پیشنهادات پاسخ هوشمند را می دهد تا به سرعت بخشیدن به مکالمات شما کمک کند . همین عملکرد نیز به برنامه گوگل ترانسلیتور اضافه شده است ، اما گوگل می خواهد قابلیت کشف را افزایش داده و نیاز به استفاده از یک برنامه جداگانه را حذف کند .

ویژگی جدید ترجمه نیز در ماه سپتامبر در هندوستان در کنار یک خص تلفن اختصاصی برای افراد بدون دسترسی به به اینترنت در دسترس هند بود .

گوگل همچنین در حال کار بر روی یک ویژگی حتی بر جسته تر با نام Transalatotron است ، که شیوه این شرکت است که می گوید از ماشین یادگیری و گفتار پیشرفته استفاده می کند تا بتواند یک سیستم ترجمه گفتار به گفتار را که از نزدیک با صدای صوتی شما شباهت دارد ، استفاده کند .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر