متوقف شدن کامل تیک تاک در ایالات متحده

متوقف شدن کامل تیک تاک در ایالات متحده

امروز خبر بسیار بزرگی رخ داد و در ایالات متحده شاهد توقف نرم افزار تیک تاک بودیم که در یک اتفاق بسیار عجیب و غریب رخ داد و شاهد این بودیم که حالت های بسیار متفاوت و بسیار عجیب و غریبی برای این شرکت و این نرم افزار رخ داده است.

تیک تاک که حدود یکسال می باشد با آمریکا وارد جنگ سرد شده است این بار در یک اتفاق بسیار عجیب و فوق العاده حساس توانست این نرم افزار را به طور کلی روی تمامی کاربران خود در کشور آمریکا متوقف کند و این یک خبر بد برای آمریکا می باشد.

قدرتمنایی تیک تاک برای ایالات متحده بسیار جالب و خاص می باشد، مدیرعامل تیک تاک اعلام کرده هرچقدر هم کاربران زیادی در این کشور داشته باشیم مهم نیست و ما هدف خود را ادامه خواهیم داد و اگر دچار مشکلاتی شویم در دیگر کشور ها هم این نرم افزار را متوقف خواهیم کرد.

متوقف شدن کامل تیک تاک قطعا نشان از برنامه های جدید تیک تاک دارد و به زودی اتفاقات بسیار متعدد و زیادی خواهد افتاد و این اتفاق به طرز عجیبی به وجود خواهد آمد و می توان گفت تمامی این اتفاقات بسیار ایده آل و همچنین خاص خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

جنگ سرد میان چین و آمریکا باعث شده تا کاربران هر دو شرکت و البته شرکت های بزرگی که در این دو کشور قرار دارند از منابع مهمی که در کشور های دیگر دارند محروم شوند و این یک ضربه بزرگ برای اقتصاد هر دو کشور می باشد.

متوقف شدن کامل تیک تاک

متوقف شدن کامل تیک تاک

شرکت های چینی نمی توانند با کاربران آمریکایی ارتباط برقرار کنند و همچنین شرکت های آمریکایی نمی توانند به طور کامل با کاربران چینی ارتباط داشته باشند که برای هر دو طرف بسیار ضرر دارد و از نظر اقتصادی بسیار ضعیف و نامناسب می باشد.

تیک تاک حالا در یک مسیر بسیار متفاوت قرار دارد و از ویژگی های بسیار متمایز و عجیبی بهره مند می باشد که تابحال در هیچ یک از حالت های این شرکت دیده نشده است و بسیار فوق العاده و در عین حال عجیب و غریب می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر