محبوب ترین مرورگر های جهان در آوریل ۲۰۲۲

آژانس تحلیلی StatCounter در آوریل امسال در مورد اینکه که اکثر مردم جهان از کدام مرورگر استفاده می کنند، تحقیق کرده است که شامل دستگاه های دسکتاپ و تلفن همراه می شود.

مرورگر مایکروسافت ادج که بر اساس موتور EdgeHTML ساخته شده، در سال ۲۰۱۵ منتشر شده و به دلیل مشکلات مختلف سازگاری و عملکرد نه چندان سریع، محبوبیتی نداشت. ولی بعدا، مایکروسافت مرورگر خود را به موتور کرومیوم تغییر داد و این حرکت باعث محبوبیت بیشتر این اپلیکیشن و سازگاری بیشتر با اکثر افزونه های کروم شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اکنون حدود دو سال از انتقال ادج به کرومیوم می گذرد و بدیهی است که این تغییر درست بود. از آنجایی که نسخه دسکتاپ این مروگر بیش از ۱۰ درصد از بازار را در آوریل به خود اختصاص داد. طبق گزارش StatCounter، نرخ پذیرش جهانی ادج در ماه آوریل ۱۰.۰۷ درصد بود.

البته این هنوز به طور قابل توجهی کمتر از سهم ۶۶.۶۴ درصد گوگل کروم است. با این حال، مروگر مایکروسافت توانست به رده دوم محبوبیت در میان مرورگر ها برسد. این یعنی پیشی گرفتن از سافاری اپل که با سهم ۹.۶۱ درصدی در رتبه سوم قرار گرفت. مروگر محبوبیت موزیلا فایرفاکس و اپرا هم به ترتیب با سهم ۷.۸۶ و ۲.۴۳ درصدی چهارم و پنجمین مرورگر محبوبیت جهان در ماه آوریل ۲۰۲۲ بودند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر