محدودیت واتساپ بخاطر کرونا و شایعات پیرامون این ویروس

محدودیت واتساپ بخاطر کرونا و شایعات پیرامون این ویروس

امروز واتساپ در وبلاگ خود به صورت رسمی اعلام کرده است برخی از محدودیت های جدیدی را در پیام رسان خود ایجاد خواهد کرد تا به نوعی از انتشار یافتن پیام های دروغین و زیاد کردن شایعات مربوط به ویروس کرونا را به طور زیادی متوقف کند.

در این محدودیت از سوی واتساپ کاربران فقط حق دارند به ۵ نفر یک پیام را فروارد کنند و بخاطر انتشار مطالب ضد جامعه و دورغین درمورد ویروس کرونا برای سودجویی برخی از افراد این محدودیت اعمال شده است تا به افراد زیادی پیام ها به صورت گروهی ارسال نشود.

در سال ۲۰۱۸ بخاطر انتشار اخبار نا مناسب به خاطر وضع جامعه در کشور هندوستان باعث شد تا برخی از فاجعه های انسانی رخ دهد و جان ده ها افراد بی گناه در این میان از بین برود که باعث شد تا این شرکت به طور جدی به دنبال این اعمال انواع محدودیت باشد.

یادآوری آن ماجرا باعث شده است تا محدودیت واتساپ بخاطر کرونا انجام بگیرد تا دیگر حادثه ای مشابه آن اتفاق نیافتد و ما دیگر شاهد اینگونه رفتار ها و حرکات غیر انسانی از سوی افراد سوجود نباشیم که از این موقعیت ها برای خود فرصت ایجاد می کنند.

این اعمال محدودیت از ۲۵۶ فروارد به ۵ فروارد محدود شده است و طبق گفته واتساپ ارسال پیام های کلی شاهد ۲۵ درصد کاهش بوده است که باعث شده است تا اتفاقات جالبی برای این پیام رسان بیافتد که تابحال اینگونه محدودیت هایی را شاهد نبوده ایم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

محدودیت واتساپ بخاطر کرونا و شایعات پیرامون این ویروس

محدودیت واتساپ بخاطر کرونا

همچنین این قوانینی که از سوی واتساپ اعلام شده است به پیام هایی ختم می شود که درمورد ویروس کرونا می باشد و طبق هوش مصنوعی یک کاربر توانایی این را ندارد که یک پیام را به بیش از ۲ کاربر ارسال کند و در آنها اشاره به ویروس کرونا بکند.

اگر کلمه ویروس کرونا میان پیام باشد فقط می توان آنرا به ۲ نفر فروارد کرد و اگر کلمه خاصی نباشد می توان پیام را به ۵ نفر فروارد کرد و گفته می شود این محدودیت ها ادامه دار باشد و تا پایان یافتن این ویروس بسیار خطرناک ادامه خواهد داشت.

واتساپ یک قابلیت دیگر را راه اندازی کرده است که در آن کاربرانی که درخواست مشاوره و دریافت اطلاعات درمورد ویروس کرونا داشتن می توانند با دریافت مشاوره هایی مناسب برای رفع شیوع این ویروس خطرناک باشند و دچار این ویروس خطرناک نشوند.

این شرکت قدرتمند نرم افزاری سرور های خود را در اختیار وزارت بهداشت آمریکا قرار داده است تا به کاربرانی که سوالاتی درمورد این بیماری پرسیده می شوند را متخصصان و پزشکان به سوالات کاربران این پیام رسان جواب دهند تا به نوعی جلوی شیوع این ویروس و نوع قرنطینه را اجرایی کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pcmag

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر