محصولات انحصاری اپ استور مشکل اصلی برنامه نویسان

محصولات انحصاری اپ استور مشکل اصلی برنامه نویسان

استارتاپ ها و شرکت های کوچکی در دنیا وجود دارند که با نوشتن و طراحی برنامه ها و بازی های مختلف و انتشار آنها در اپ استور اقدام به درآمدزایی می کنند که شرکت اپل در حال ایجاد تغییرات بسیار بزرگی برای این بخش و پلتفرم می باشد.

در این تغییرات قرار است تمامی محتوا و مطالب به صورت انحصاری به نام اپل منتشر شود و به نوعی حق فروش این محصولات به اپل تعلق خواهد گرفت که یک اتفاق بسیار بد و عجیب برای برنامه نویسان و تولیدکنندگان محتوا و نرم افزار ها برای گوشی های اپل می باشد.

این تغییرات فقط بخاطر مسئله انحصاری و ضد انحصاری می باشد که اپل می خواهد به سایت ها و منابع غیر معتبر که با فروش و رایگان اعلام کردن برخی از نرم افزار های پولی و مهم این فروشگاه نرم افزار را انجام می دهند را به طور جدی جلوگیری کند.

محصولات انحصاری اپ استور دارای کد فعالسازی خواهند بود که فقط برای یک دستگاه قابل فعالسازی خواهد بود و فقط مخصوص یک گوشی یا یک آیپد خواهد بود و دیگر در هیچ دستگاهی قابل استفاده نخواهد بود که اتفاق جالبی از سوی اپل محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شرکت اپل با راه اندازی این حالت باعث می شود تا مسائل بسیار زیادی به وجود بیاید که واقعا شاهد حالتی بسیار عجیب و غریب از سوی این تولید کننده و فروشگاه بزرگ نرم افزاری خواهیم بود که مسائل مختلف و زیادی را به وجود خواهد آورد.

محصولات انحصاری اپ استور

محصولات انحصاری اپ استور

محصولات انحصاری اپل می تواند از طرفی برای برنامه نویسان مشکل ساز باشد و از طرفی هم می تواند یک مزیت بسیار عالی برای این افراد باشد که محصولات خود را با یک امنیت بسیار بالا و بدون کپی برداری و رایگان به دست کاربران نمی رسد.

از طرفی هم نرم افزار هایی که این برنامه نویسان طراحی می کنند به نوعی به دست اپل خواهد رسید و به نوعی نام آنها نشان داده نخواهد شد و فقط نام اپل بر روی نرم افزار ها حک خواهد شد که باز هم باعث ایجاد مشکل برای برنامه نویسان و طراحان اپلیکیشین و بازی های اپل می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر