فروش محصولات اپل در فروشگاه های ال جی منتفی شد

ال جی اکنون از بازار گوشی های هوشمند کناره گیری کرده است. اما این شرکت هنوز زنجیره ای از فروشگاه های خرده فروشی در کره جنوبی دارد که به دلیل کمبود گوشی هوشمند، قفسه هایش تا حدی خالی مانده است. اخیرا شنیدیم که ال جی تصمیم گرفته سر میزه مذاکره با اپل برای شروع فروش محصولات اپل در فروشگاه های ال جی نشست.

چنین اقدامی بحث و جدل گسترده ای در بازار و میان فروشندگان و شرکت ها ایجاد کرد. یکی از انتقاد کنندگان سامسونگ بود که احساس می کرد در وضعیت قرار خواهد گرفت در صورتی که ال جی محصولات اپل را در فروشگاه های خود در کره جنوبی به فروش برساند. حتی شاید منجر به ضعف رهبری سامسونگ در بازار گوشی های فایو جی شود. از نظر توسعه شبکه نسل پنجم، کره جتوبی جز رهبران است و به همین خاطر تقاضا برای گوشی های فایو جی در این کشور زیاد است.

خرده فروشان کوچک و متوسط هم اظهار دارند که ورود لوازم الکترونیکی اپل به فروشگاه های ال جی باعث اختلال در تجارت آنها خواهد شد. دولت کره جنوبی هم ابزار نارضایتی کرد، زیرا معتقد است ممکن است عدم تعادل در بازار رخ دهد و رقابت نادلانه پیش آید و خرده فروشگاه بزرگ و کوچک را در شرایط نابرابر قرار دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
محصولات اپل در فروشگاه های ال جی

همچنین نگرانی هایی هم وجود دارد که گفته می شود این اقدام می تواند به فروشگاه محصولات ال جی تاثیر بگذارد. علاوه بر این، کارمندان و کانال های فروش هم باید به طرف محصولات اپل سوق یابند که این هم به ضرر ال جی است.

در نتیجه، ال جی اعلام کرد که ایده همکاری به اپل را به طور موقت کنار می گذارد و همچنین آموزش فروشندگان و مدیران بخش فروش تکنولوژی اپل را متوقف می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر