محصولات جدید اپل در WWDC 2021

محصولات جدید اپل در WWDC 2021

شرکت اپل به رسم هر ساله خود قرار است رویداد انحصاری خود را برگزار کند و مراسمی که با نام انحصاری WWDC شناخته می شود نیز امسال برگزار خواهد شد. در این رویداد شاهد معرفی و رونمایی از محصولات جدید اپل در بخش نرم افزاری و سخت افزاری خواهیم بود.

محصولات جذابی در این مراسم معرفی خواهند شد و آپدیت هایی که در نظر گرفته شده بسیار جذاب و قابل قبول خواهند بود، ارائه نرم افزار های کاربردی و آپدیت های جدید برای سیستم عامل محصولات مختلف اپل از جمله ویژگی های این شرکت برای این رویداد محسوب می شود.

محصولات جدید اپل در WWDC 2021

iOS 15 و iPadOS 15

ارائه آپدیت نرم افزاری برای دستگاه های مختلف از جمله کار هایی است که شرکت اپل توانسته از خود به نمایش بگذارد و در کنار عملکرد مثبت اتفاقات بسیار خاصی به همراه دارد، برای سری گوشی های آیفون و همچنین تبلت های خود از نسخه جدید بهره مند خواهد بود.

عرضه iOS 14.5 برای گوشی های آیفون قطعی شده و احتمال معرفی و رونمایی iOS 15 نیز وجود دارد که برخی از کانسپت ها نشان دهنده ساختار مناسب و ایده آل از سوی اپل است. برای سری محصولات آیپد نیز شاهد معرفی سیستم عامل iOS 14.5 خواهیم بود.

برای هر دو محصول اپل یعنی آیفون و آیپد سیستم عامل های جدید عرضه خواهد شد و هنوز شرکت اپل تاییدیه iOS 15 را صادر نکرده و بخاطر همین موضوع باید منتظر عملکرد نهایی این شرکت برای اعلام انتشار آپدیت جدید برای سیستم عامل انحصاری برای محصولات جدید باشیم.

MacOS

مرورگر MacOS در رویداد قبلی اپل که در سال ۲۰۲۰ برگزار شد، به معرض نمایش گذاشته شد و حالا قرار است برای سال ۲۰۲۱ نسخه جدید این مرورگر را برای محصولات اپل ارائه دهد. در نسخه اول این مرورگر اتفاقات جالبی افتاد و حالا شرکت اپل در نظر دارد آنها را توسعه دهد.

کیفیت بالا و سرعت پایداری قابل قبول از مزیت هایی است که اپل توانسته از خود به نمایش بگذارد و همین موضوع باعث به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های قابل قبول خواهد بود که شرکت اپل سالانه برای این اتفاقات هزینه های بسیار زیادی صرف می کند.

نسخه ۱۱ برای این مرورگر در نظر گرفته شده است و رویداد WWDC2021 اولین مراسمی خواهد بود که از ویژگی های خاص و مناسب نسخه جدید مرورگر MacOS رونمایی خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

محصولات جدید اپل در WWDC 2021

علاوه بر ارائه آپدیت های نرم افزاری احتمالا شاهد رونمایی و معرفی محصولات سخت افزاری از سوی اپل خواهیم بود که تمامی آنها نشان دهنده ترکیب رونمایی و ارائه محصولات از سوی این شرکت خواهیم بود.

اپل قصد دارد علاوه بر دست داشتن بازار های نرم افزاری، بازار سخت افزار را برای خود فراهم کند و همین موضوع باعث خواهد شد تا عملکرد مثبت و قابل قبولی از سوی این شرکت ارائه داده شود و همین موضوع باعث به وقوع پیوستن حالت های خاص برای این شرکت خواهد شد.

محصولات جدید اپل در WWDC 2021

تراشه های سیلکیون

تراشه های نسل جدید اپل که با نام سیلیکون شناخته می شود در این رویداد معرفی خواهند شد و نوع کارکرد و قابلیت هایی که این شرکت برای این نوع پردازنده ها در نظر گرفته است نیز مشخص خواهد شد، بالا بودن نوع ساختار و کیفیت تراشه ها باعث محبوبیت آنها در بازار های جهانی شده است.

تراشه سیلیکون برای محصولاتی همچون مک بوک پرو، مک پرو ۲۰۲۱ مورد استفاده قرار خواهند گرفت و ترکیب آنها خروجی جذابی خواهد داشت. سوال مهمی که در این بین به وجود می آید عملکرد اپل در برابر دیگر شرکت های تولید کننده سخت افزاری مخصوصا اینتل است که آیا توانایی رقابت و رویارویی با این شرکت را خواهد داشت.

محصولات جدید اپل در WWDC 2021

هدست واقعیت مجازی اپل

یکی دیگر از قطعات سخت افزاری که احتمال رونمایی آن بسیار زیاد است هدست واقعیت مجازی شرکت اپل است که شایعات و رندر های زیادی مربوط به این محصول منتشر شده است. فناوری هایی که اپل به احتمال زیاد در این محصول استفاده خواهد کرد از تکنولوژی AR خواهد بود.

پردازش پرسرعت و با کیفیت در کنار سخت افزار مناسب خروجی به همراه خواهد داشت که می تواند نسل جدید هدست های واقعیت مجازی را به نمایش بگذارد. نسخه های قبلی واقعیت مجازی از فناوری های تک بعدی استفاده می کردند و حالا اپل قصد دارد با اضافه کردن ۵ بعد به این هدست اتفاقات جذابی به نمایش بگذارد.

این رویداد از تاریخ ۷ ژوئن تا ۱۱ ژوئن برگزار خواهد شد و محصولاتی که ذکر شد رونمایی خواهند شد و به احتمال زیاد تا زمان برگزاری رویداد چند محصول دیگر نیز به لیست محصولاتی که معرفی می شوند اضافه خواهد شد تا شاهد یک رویداد کامل و مناسب از اپل باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر