اپل در حال توسعه محصولات جدید مانند آیپد ارزان قیمت است

اپل در حال توسعه محصولات جدید مانند آیپد ارزان قیمت است

اپل در طی بیماری همه گیر ویروس کرونا، سیاست خانه را برای کارمندان اجرا کرده است. با این حال، این شرکت هنوز چندین محصول جدید در دست تولید دارد. گزارش ها حاکی از این است که اپل در حال توسعه نسخه های آپدیت شده، هوم پد، اپل تی وی، آپید ارزان قیمت، اپل واچ جدید و آی مک جدید است. همانطور که مشاهده هم می کنید ، لیست بلند بالایی است. علاوه بر این، شایع شده است که آنها خیلی زود به بازار می آیند.

۹to5Mac همچنین بار ها گزارش داده است که اپل قصد دارد اپل تی وی را رونمایی کند. اما جزئیات آن هنوز مشخص نیست.

محصولات جدید اپل

محصولات جدید اپل در حال توسعه هستند

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کارمندان اپل که از خانه کار می کنند، نه تنها از خدمات ارتباطی شرکت استفاده می کنند بلکه از خدمات پیام رسانی فوری خارجی مانند Slake نیز استفاده می کنند. برای محرمانه بودن، اپل از کارکنان خود می خواهد تا از خدمات فیس تایم، برنامه های Slake، CiscoJabber  یا WebEx  برای برقراری ارتباط استفاده کنند.

از نظر اشتراک گذاری پرونده، اپل فقط به کارمندان اجازه می دهد از مجموعه برنامه های تولیدی شرکت، یعنی برنامه های FTSE (Salesforce) Quip و باکس استفاده کنند.

اما اگر تاریخ عرضه خاصی برای آیپد ارزان قیمت وجود نداشته باشد، در این گزارش آماده است که انتظار می رود اپل آیفون ۱۲ را در پنجره معمولی پاییر منتشر کند. از نظر نرم افزاری هم، سیستم عامل iOS 14 و WatchOS 7 (سیستم عامل جدید اپل واچ) در حال توسعه هستند.

در واقع شنیده می شود که آیفون ۱۲ به موقع عرضه می شود اما سایر محصولات به تعویق می افتند. برای این موضوع دو دلیل وجود دارد: اول اینکه، چین به تدریج به حالت عادی خود برمی گردد.

و دوم اینکه، تولید انبوه طیف اصلی آیفون ها برای مدت طولانی برای شروع از تابستان برنامه ریزی شده بود، بنابراین محدودیت هایی که در هفته های گذشته وجود داشته است، محصولات بیشتری را به غیر از آیفون ۱۲ تحت تاثیر قرار داده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع SmallTechNews

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر