محموله های تلفن های هوشمند برای اولین بار طی دو سال صعود می کنند

اخبار خوب و مثبت برای بازار گوشی های هوشمند

محموله های تلفن های هوشمند برای اولین بار طی دو سال صعود می کنند

حمل و نقل جهانی گوشی های هوشمند در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ به ۳۶۶.۳ میلیون واحد رسیده است که رشد دو درصدی را در مقایسه با مدت مشابه سال قبل نشان می دهد. این قابل توجه است زیرا این نخستین نشانه رشد مثبت صنعت در دو سال (از سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷) است ، شرکت تحقیقات بازار استراتژی آنالیز در گزارشی اخیر درباره این موضوع گفت.
سامسونگ راه را طی کرد و در طی سه ماه اخیر ۷۸.۲ میلیون تلفن هوشمند را صادر کرد ، که نسبت به برج سوم ۲۰۱۸ هشت درصد افزایش داشته است.

محموله های تلفن های هوشمند برای اولین بار طی دو سال صعود می کنند

با ۶۶.۷ میلیون دستگاه صادر شده ، ۲۹ درصد رشد باورنکردنی داشت . دیگر شرکت ها همچون ، اپل ، شیائومی و اوپو ، شاهد سقوط محموله هایشان نسبت به سال گذشته بودند.

وودی اوه ، مدیر استراتژی تجزیه و تحلیل گفت که با وجود کاهش ، برج ۳ سال ۲۰۱۹ بهترین عملکرد رشد اپل از سال گذشته است. “ما معتقدیم که اپل به دلیل ارزانتر بودن قیمت آیفون ۱۱ و تقاضای سالمتر در سراسر آسیا و ایالات متحده در حال تثبیت است.”

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

البته محموله های آیفون سه درصد کاهش یافته است .

محموله های تلفن های هوشمند برای اولین بار طی دو سال صعود می کنند

Canalys یافته های خود را در روز پنجشنبه منتشر کرد و به همان نتیجه استراتژی آنالیتیکس رسید – رشد برای اولین بار در دو سال اخیر.

گزارش Canalys تا حد زیادی آینه های استراتژی آنالیتیکس را نشان می دهد ، در این ترتیب سامسونگ ، هواوی ، اپل ، شیائومی و Oppo در این لیست قرار دارند. تعداد آنها نیز بسیار مشابه است ، تنها تفاوت فقط در چند صد هزار واحد در اینجا یا آنجا.

در کل ، Canalys ادعا می کند ۳۵۲.۴ میلیون واحد موبایل در سه ماهه امسال صادر شده در مقابل استراتژی آنالیز ۳۶۶.۳ میلیون تخمین زده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر