مدل جدید Juke ،خودرو جدید نیسان

نیسان مدل جدید Juke رسمی کرد ، نیسان در حال حفظ  چیزهای خوب و ساده با نام تجاری مدل جدید Juke است. فقط دو نوع مدل وجود دارد ، هر دو آنچه که به نظر می رسد یک موتور کوچک برای اندازه خودرو است. شما می توانید آن را با جعبه دنده دستی شش لیتری DiG-T 117 اسب بخار یا چاقک برای مدل اتوماتیک DCT با همان موتور سه سیلندر خریداری کنید.

((توجه داشته باشید که منظور از جوک مدل Juke نیسان است .))

در حالی که گزینه های تر و تمیز بسیار و متنوع هستند ، اما گزینه های پیشرانه و سرعتی پیشرانه از آن استقبال می شود. با این وجود به خاطر بسته های Visia ، Acenta ، N-Connecta و Tekna ، گزینه های ویسا ، Acenta ، N-Connecta و Tekna را با توجه به گزینه های داخلی ، هنوز کمی به شوک خود جنجالی کرده اید. همچنین یازده رنگ بیرونی جدید وجود دارد و رنگ دو تایی به صورت استاندارد است. برای یک مدل Tekna + ثبت نام کنید و آلیاژهای ۱۹ اینچی کوچک را در معامله قرار دهید.

با توجه به ابعاد آن – یک شکلک طولانی تر از مدل خروجی است – به نظر می رسد نیسان جوک جدید دارای پتانسیل قدرت است. اما ، در حالی که فقط به موتور توربوشارژ سه سیلندر ۹۹۹ سی سی رسیده است ، بسیار بهتر از آن چیزی است که فکر می کنید. در واقع بهتر از اتومبیل با موتور بزرگتر قدیمی بزرگتر است. ما مجبور شدیم مدل مشخصات حق بیمه  مدل جدید Juke را در خیابان های شهر و جاده های کوهستانی امتحان کنیم و به طور کلی بسیار خسته کننده بود.

مدل جدید Juke ، خودروی بسیار چابک

هنگامی که می خواهید در خیابان های شلوغ شهر بروید و نسخه اتوماتیک ما از مزایای راهنمایی رانندگی ProPilot نیسان برخوردار است ، این برخورد بسیار دلپذیر است. این به طور تصادفی با کتابچه راهنمای کاربر همراه نیست. هرچند به بزرگراه ضربه بزنید ، و هنگام انتخاب حالت اسپورت ، فرمان را سنگین تر می کنید ، که از طریق دکمه پایین تغییر مکان انجام می شود. این مدل اتوماتیک که سوار شدیم همچنین آلیاژهای بزرگ ۱۹ اینچی را نیز به نمایش می گذارد که نمای داخلی حتی تندتری را از فضای داخلی منزل ارائه می دهد.

سر به فلک کشیدن جاده های کوهستانی شیب دار و شلوغ ، به روشی خوب ، جالب بود. اگر گیربکس اتوماتیک را به حالت دست و پا زدن flappy تغییر دهید ، Juke با تمام فعالیت های خود در حین زدن شماره ها کمی مقابله می کند. هنگامی که اتومبیل آن را قطع کردید ، هرچند خودکار کاملاً سرگرم کننده است. مدل جدید Juke .

و طبعاً ، در حالت اتوماتیک کامل ، تجربه رانندگی خود سادگی است. این توربو در مواقع ضروری مقداری اضافی نیز به شما می دهد ، به خصوص وقتی می خواهید از یک موتورسوار کاملاً آرام تر استفاده کنید.

در همین حال ، جوک داخل بسیار جالب دارد ، با یک فضای داخلی پرزرق و برق که دارای بسیاری از مواد با کیفیت است ، به خصوص در ارائه حق بیمه Tekna +. ما دارای لهجه های پر جنب و جوش انرژی نارنجی روی داشبورد ، پنل های در و صندلی بازو بود که بیشتر از ماشین سوار می شدیم.

همچنین روشنایی محیط اطراف اهرم دنده خوب به نظر می رسد. لمس های جالب یک ظاهر طراحی شده دیگر وجود دارد ، با چیدمان دریچه های لامپ قابل مقاومت در برابر لمس. صندلی های جلو نیز بخش بسیار زیبایی از بسته بندی هستند که مدل ما آن را بسیار راحت و راحت می داند. یک فرمان چرمی از بالای آن خاموش است. مدل جدید Nissan Juke.

ماشین ما آن را داشت و صدا به طور عضلانی با دو مجموعه بلندگوهای فوق العاده نزدیک Bose بوش که در پایه های صندلی جلو تعبیه شده بود. شما می توانید از طریق صفحه‌ی اینفوتایمنت هفت اینچی به کنترل این موارد دسترسی داشته باشید و در کنار تقویت باس و ترفندها ، این امکان وجود دارد که آنها را به سلامتی ۳۶۰ درجه به همه افراد داخل خودرو تحویل دهند. مدل جدید Juke بهترین خودرو.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سیستم سرگرمی نیز بسیار مناسب است. Apple CarPlay و Android Auto به علاوه TomTom Maps و LiveTraffic وجود دارد. نیسان می گوید که در اوایل سال ۲۰۲۰ ، جوک از Wi-Fi در داخل اتومبیل بهره می برد.

همانطور که عادی است ، یک برنامه پشتیبانی نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد زبانه ها را در غرور و نشاط خود نگه دارید ، و همچنین قادر به ردیابی سابقه سفر خود و غیره باشید.

با این حال، شایان ذکر است که در حالی که یک مدل پایه Visia در سطح پایه با قیمت ۱۷،۳۹۵ پوند (حدود ۲۲،۰۰۰ دلار ، ۳۲۰۰۰ دلار AU) شروع می شود بیش از ۲۵،۰۰۰ پوند (حدود ۳۲۰۰۰ دلار ، ۴۷۰۰۰ دلار AU) برای زنگ ها و سوت های اتومبیل های Tekna + یا Premiere Edition پرداخت می کنید. و در نتیجه ، سازگاری هایی در مورد نسخه های پایین تر وجود دارد ، از جمله اینکه مدل های Visia و Acenta فقط یک TFT 4.2 اینچی دارند و بر خلاف صفحه هفت اینچی در اتومبیل های گران قیمت مدل جدید Nissan Juke .اگر تعداد زیادی از صفحه نمایش را دوست دارید ، باید هزینه بیشتری را برای آن بپردازید.

کمک هوشمند مدل جدید Juke

Nissan بسیاری از قابلیت های ایمنی را در مدل جدید Juke نیز در خود جای داده است ، مانند ترمز اضطراری هوشمند که دارای عابر پیاده و دوچرخه سواری است و در شهر بسیار مفید است.

مدل هایی با مشخصات فنی بهتر ، از تکنیک های اضافی دیگری مانند کنترل کروز هوشمند ، ProPilot فوق الذکر در اتوماتیک به همراه مداخله نقطه کور ، هشدار عبور و مرور ترافیکی عقب و مانیتور نسبتا خوب Around View بهره می برند که نمایش جهانی از جوک شما را به لطف یک دوربین ۳۶۰ درجه ، به علاوه موارد دیگر.

فقط باید از صندوق عقب نام برد زیرا به لطف برخی از سرگرمی های تفریحی ، که چراغهای روشن را تقسیم می کند ، بازتر و وسیع تری وجود دارد. این بدان معناست که شما ۴۲۲ لیتر فضا برای بازی با آن و بارگذاری راحت تر دریافت می کنید. این چشمگیر است صندلی های عقب کمی احساس فضای بیشتری دارند ، با تنظیماتی مناسب امکان فضای بیشتری را فراهم می کند و فضای مطمئناً بیشتری را برای افراد دارای پاهای بلند نشان می دهد. در کل ، و از جمله وسایل اضافی ، جوک مانند یک بسته محکم احساس می کند.

جای تعجب آور نیست که یک دیزل باشد اما کتابچه راهنمای مدل جدید Nissan Juke در حدود ۴۵-۴۷mpg را تحویل می گیرد ، قابل احترام است هر چند بدون شک با نسخه اتومبیل کمتری دریافت خواهید کرد. هر دلیلی وجود دارد که احساس کنیم حداقل می تواند انجام دهد و به همین ترتیب کلوپ اصلی ژوک و شاید ، حتی بهتر. بد نیست برای یک ایده اصلی که حدود یک دهه یا حدوداً طول می کشد ، حرکت توپ را برای کل تیپ متقاطع سوپر مارینی بدست آورد.

با سیم پو باش تا از دنیا عقب نمونی …

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر