مدل های پرو آیفون ۱۵ بدون اسلات سیم کارت !

اپل پشتیبانی از eSIM را در گوشی های هوشمند خود با آیفون ایکس اس و ایکس اس مکس رونمایی کرد که کاربران را قادر می سازد تا از طریق سیم کارت دیجیتال با سیم کارت فیزیکی، از سیم کارت دوم هم پشتیبانی کنند.

در حال حاضر اگر آخرین گزارش از یک وب سایت برزیلی آمده است، اعتقاد بر این است که اپل قصد دارد از سال های آینده اسلات سیم کارت فیزیکی را از روی گوشی های آیفون حذف کند.

مدل های پرو آیفون 15 بدون اسلات سیم کارت !
مدل های پرو آیفون ۱۵ بدون اسلات سیم کارت !

همانطور که در گزارش، مدل های آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس آمده است، ممکن است اپل در سال ۲۰۲۳ شکافی برای سیم کارت فیزیکی بر روی بدنه آیفون ها نخواهد گذاشت. در عو، دستگاه ها تنها از سیم کارت دیجیتالی یا همان eSIM برای اتصال پشتیبانی می کنند. همچنین گفته می شود که پشتیبانی از دو سیم کارت eSIM، تضمین کارایی دو سیم کارت همزمان را فراهم می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هنوز خیلی زود است که اطلاعات تایید شده در مورد مدل های سری آیفون ۱۵ که در سال ۲۰۲۳ رونمایی می شوند را از حالا دریافت کنیم.

حتی اگر این اطلاعات درست باشد، انتظار داریم که اپل هنوز مدل های آیفون را با اسلات های سیم کارت فیزیکی برای مناطقی که دسترسی به eSIM در آنها فراهم نیست ایجاد کنید.

پیش از این شایعات در مورد برنامه ریزی اپل برای حذف پورت شارژ از گوشی های هوشمند خود وجود داشت و اگر غول کوپرتینویی از اسلات سیم کارت فیزیکی هم خلاص شود، یک گام بیشتر به سوی طراحی یکپارچه داشتن بر می دارد.

در حال حاضر، همه به نظر می رسد در حذ گمانه زنی باشند. با این حال، اپل دارای رکورد پیگیری برخی از تصمیمات جسورانه است، بنابراین احتمال این وجود دارد که این اطلاعات به واقعیت هم تبدیل شوند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر