مدیریت رمز عبور دراپ باکس در گوگل پلی منتشر شد

مدیریت رمز عبور دراپ باکس در گوگل پلی منتشر شد

شرکت دراپ باکس بعد از مدت ها یک اپلیکیشن جانبی و متفاوتی از برنامه جدید خود رونمایی کرد که قابلیت های بسیار فوق العاده ای دارد و برای کاربران یک حس بسیار فوق العاده و جذابی ارائه می دهد که باعث ایجاد حالت های مختلف می باشد.

این نرم افزار برای بخش امنیت و رمز می باشد که کاربران می توانند با استفاده از این اپلیکیشن بهترین کارایی را از رمز عبور داشته باشند و این یک مزیت بسیار فوق العاده در مدیریت رمز های عبور و پیشنهاد رمز های بسیار قدرتمند برای سرویس های مختلف باشد.

نام انحصاری این نرم افزار Dropbox Passwords در گوگل پلی بارگذاری شده است و کاربران می توانند از این بخش و با اقدام به نصب آن از قابلیت های بسیار فوق العاده و جذاب این نرم افزار در بخش ایجاد و نگهداری رمز استفاده کنند.

مدیریت رمز عبور دراپ باکس توانایی این را دارد که تمامی رمز های عبور شما را در یک بخش بسیار ایمن و فوق العاده حساس نگهداری کند و در مواقع نیاز شما بتوانید در تمامی حالت ها و مکان ها از آن استفاده کنید که قابلیتی بسیار عالی محسوب می شود.

علاوه بر این قابلیت شاهد پیشنهاد رمز های فوق العاده قوی و قدرتمند برای کاربر در اجرای برخی از نرم افزار ها می باشد که برای تمامی کاربران این حالت فعال می باشد و کاربر بعد از وارد شدن به نرم افزار می توانند از این حالت نهایت استفاده را داشته باشند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مدیریت رمز عبور دراپ باکس در گوگل پلی منتشر شد

مدیریت رمز عبور دراپ باکس

شرکت دراپ باکس با وارد شدن به حوزه نرم افزار های امنیتی یک بازار رقابتی دیگری برای خود ایجاد کرده است که باید برای اثبات خود با رقبای قدرتمند خود مانند Dashlane و ۱Password به رقابت بپردازد که واقعا حالتی بسیار سخت و سنگینی خواهد بود.

این شرکت همیشه بهترین خدمات و کیفیت ها را ارائه داده است و در این نرم افزار نیز شاهد اتفاقات بسیار فوق العاده خواهیم بود که این شرکت به بهترین نحو ممکن این عملیات را انجام خواهد داد و به زودی شاهد به وجود آمدن یک حوزه کاربری سنگین برای این شرکت خواهیم بود.

فکر و ایده این پروژه از سال ۲۰۱۲ در تیم دراپ باکس راه اندازی شده بود که بلاخره در سال ۲۰۲۰ یعنی امسال به واقعیت پیوست و این شرکت توانایی این را داشت که بتواند یک نرم افزار با قابلیت های بسیار فوق العاده برای کاربران خود به وجود بیاورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر