مدیر جدید بازاریابی اینتل انتخاب شد : اشرف ایسا مدیر جدید

مدیر جدید بازاریابی اینتل انتخاب شد : اشرف ایسا مدیر جدید

شرکت اینتل اشرف ایسا را به عنوان مدیر فروش و بازاریابی محصولات این شرکت انتخاب کرد، و برای بخش فروش محصولات گرافیک های گسسته فعالیت خواهد کرد، این انتخاب بعد از مرخصی سه هفته مرخصی برای تیم بازاریابی محصولات گرافیکی Xe این انتخاب را انجام دادن.

همچنین اشرف ایسا چند روز گذشته در صفحه رسمی خود در توییتر اعلام کرده بود که مدیر بازاریابی اینتل انتخاب شده است و محصول فروش بخش محصولات گرافیکی گسسته Xe خواهد بود. این شخص قبل از پیوستن به اینتل یک تحلیلگر و یک استراتژیک دان بازاریابی بود.

او قبل از پیوستن به اینتل حدود شش سال در تیم Motley Fool نقش تحلیلگر را داشت و تمامی محصولات اینتل را با تست ها و آزمایش های زیادی تحلیل می کرد و حتی روش تولید و فروش محصولات این شرکت را نیز زیر نظر داشت. او یکی از منتقدان و تحلیلگر های تراشه های ۱۰ نانومتری اینتل بود.

مدیر جدید بازاریابی اینتل قبل از پیوستن به اینتل از اخراج برایان کرزانیچ مدیرعامل قبلی این شرکت خبر داشت و آنرا در یکی از برنامه های خود مطرح کرده بود و دلیل اخراج و برکناری این شخص را نیز با ارائه مدارک و منابع معتبر منتشر کرده بود.

با آمدن این شخص به بخش فروش محصولات و بازاریابی تراشه های گرافیکی گسسته Xe باعث بحران و کمی تشدید وضعیت بد خواهد بود و دلیل آن نیز خروج سه شخصیت مهم از این شرکت خواهد بود که بخش گرافیکی گسسته را در این شرکت راه اندازی کرده بودند که به احتمال زیاد با آمدن اشرف ایسا همه این سه نفر پست های خود را ترک و تقاضای استعفا خواهند داد. اشخاصی همچون کریس هوک، هدرلنون و جان کارویل افرادی هستند که به احتمال زیاد خارج شوند از شرکت اینتل.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مدیر جدید بازاریابی اینتل انتخاب شد : اشرف ایسا مدیر جدید

 اشرف ایسا مدیر جدید بازاریابی اینتل با سیاست های فراوان

با آمدن اشرف ایسا به اینتل شاهد تغییرات زیادی در تمامی بخش های بازاریابی و فروش محصولات اینتل خواهیم بود و دلیل آن نیز تغییر پذیری این شخص در هر محیط می باشد که نسبت به اطراف خود تصمیم های خوب و عاقلانه ای را می گیرد، و احتمال این واقعیت نیز وجود دارد.

دلیل خارج شدن کریس هوگ هنوز مشخص نشده است، کریس هوگ در آوریل سال ۲۰۱۸ از شرکت AMD جدا شد و به شرکت اینتل پیوست تا بخش بازاریابی بخش گرافیکی گسسته اینتل را به عنوان رئیس به دست بگیرد. بعد از آمدن این شخص اینتل اولین گرافیک های گسسته ادیسه را برای سال ۲۰۲۰ پیشبینی کرده بود، قبل از این خروج این شخص از اینتل به گوش می رسید که با آمدن اشرف ایسا این اخبار قوت زیادی گرفته است.

دو شخص دیگر که احتمال خروج آنها از اینتل وجود دارد با زندگینامه مشابه کریس هوگ به اینتل پیوستند و در اوایل کار خود دست به کاری فوق العاده کردند که باعث شد تا اینتل مانند هوگ روی آنها سرمایه گذاری های چند ساله انجام دهد که با استخدام اشرف ایسا همه این برنامه ها از بین خواهد رفت.

مدیر جدید بازاریابی اینتل با آمدن خود اخبار و حواشی زیادی را درست کرده است که مهم ترین آنها خروج سه نفر از مسئولین بازاریابی و فروش محصولات گرافیکی گسسته Xe بوده است، گفته می شود این سه نفر به مرکز داده Nuvia که به تازگی توسط اپل تاسیس شده است خواهند پیوست.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر