مرسدس بنز AMG C53 مشاهده شد : رخ نمایی پادشاه

مرسدس بنز AMG C53 رونمایی شد : رخ نمایی پادشاه

شرکت آلمانی مرسدس بنز با عرضه کلاس C توانست قدرت خود را به دنیای خودرو اثبات کند و با فروش فوق العاده در این سری موفق شد رکورد فروش خود را در مدت یک سال را به طور کاملا محسوس بشکند و یک رکورد جدیدی را به جا بگذارد.

طبق گفته ها این شرکت قرار است در سال ۲۰۲۰ خودرو های زیادی را در این سری برای بازار های جهانی و نمایندگی های تمام مناطق دنیا ارسال کند و گفته می شود این قابلیت را این شرکت آلمانی دارد و می تواند این حرکت را انجام دهد.

تصاویر جدیدی از خودروی شرکت مرسدس بنز لو رفته است و گفته می شود تصاویر منتشر شده مربوط به خودروی AMG C53 باشد که قرار است به عنوان یک غول جدید از سوی مرسدس بنز برای بازار جهانی طراحی و تولید شود خواهد بود.

مرسدس بنز AMG C53 به عنوان یک محصول با کلاس جهانی عرضه و تولید خواهد شد و شرکت بنز نیز قرار است تمامی امکانات و تکنولوژی های موجود را در این خودرو به کار بگیرد تا بتواند به بهترین شکل ممکن طراحی این خودرو را به پایان برساند و نتیجه مطلوب را دریافت کند.

همچنین انتظارات بسیار زیادی از خودروی پرچمدار بنز وجود دارد و طبق گفته خبرنگاران و کارشناسان حوزه خودرو، این ماشین باید از طراحی بی نقص و یک مشخصات فنی داخلی فوق العاده بهره مند شود تا بتواند با رقابت با رقبای خود را به بهترین شکل ممکن به پایان برساند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مرسدس بنز AMG C53 مشاهده شد : رخ نمایی پادشاه

خودرو مرسدس بنز AMG C53

هنوز به طور کامل و دقیق مشخص نشده است که این سری همان سری مدنظر C53 خواهد بود و شاید این امکان وجود دارد که این خودرو نسخه C63 باشد که قرار است در سال ۲۰۲۰ عرضه شود، هنوز این سوال وجود دارد که کدام درست می باشد.

با این حال مشخصات فنی که قرار است در این سری به کار گرفته شود به طور ترتیب یک موتور ۲.۰ لیتری توربو شارژ دوقلو می باشد و از قدرت ۴۱۶ اسب بخار نیرو بهره مند خواهد بود که قدرت بسیار زیادی را برای موتور و ماشین به ارمغان خواهد آورد.

مشخصات گفته شده چندان جالب نمی باشد و به طور کامل منتشر نشده است و به نوعی ناقص می باشد، باید منتظر بمانیم و ببینیم تصاویری که منتشر شده است مربوط به این سری خواهد بود و آیا این مشخصات فنی در داخلی خودروی اصلی شرکت مرسدس بنز وجود خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر