مرسدس بنز AMG E53 کوپه با طراحی جدید باز می گردد

تماشای یک نمونه اولیه از خودروی ارتقا یافته

مرسدس بنز AMG E53 کوپه با طراحی جدید باز می گردد

شرکت مرسدس بنز بعد از خودروی هیبریدی AMG E53 توانست بازار قدرتمندی را به دست بیاورد و فروش بسیار مناسبی نسبت به دیگر رقبای خود داشته باشد که واقعا یک خودروی بسیار قدرتمند به همراه مشخصات فنی و عالی عرضه شد.

این شرکت آلمانی حالا تصمیم گرفته است یک حالت بسیار جذاب و جدیدی به این خودرو اضافه کند که باعث می شود تا این خودرو نسبت به سری قبلی خود بهینه باشد. ارتقا نسخه قبلی نسبت به حالت قبلی بسیار جذاب و خاص می باشد.

مشخصات فنی بیشتر تغییر داده شده است و مرسدس بیشتر روی بخش داخلی و زیر کاپوت این نسخه کار کرده است و همین نیز باعث شده است تا قدرت این نسخه بهینه باشد و از قدرت بسیار بالایی برخوردار باشد که در ویدیو پایین شاهد این حالت نیز در رانندگی هستیم.

مرسدس بنز AMG E53 کوپه دارای یک موتور ۳.۰ لیتری خواهد بود و نسخه جدید دارای قدرت ۴۲۹ اسب بخار خواهد بود که نسبت به رقبای خود بهترین کارایی را خواهد داشت و گفته می شود شرکت آلمانی مرسدس بنز بهترین نوع خود را برای این خودرو در نظر خواهد داشت.

همچنین استفاده از گیربکس قدرتمند و نیروی انتقال احتراق جذاب باعث سرعت و شتابگیری مناسب این نسخه خواهد بود که در باب مقایسه بهتر خواهد شد که نگاه ویژه ای این شرکت نسبت به خودروی های این شرکت در سال ۲۰۲۰ خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

 

مرسدس بنز AMG E53 کوپه

شرکت آلمانی مرسدس بنز تمامی تاییده های مورد نظر را دریافت کرده است و همین نیز باعث می شود تا شاهد یک خودروی بهینه و با استاندارد های جهانی باشیم که نگاه خاصی از این خودرو را برای کاربران خود فراهم می کند که واقعا راننده بهترین خودروی ممکن را در رانندگی به دست می آورد.

شتابگیری این خودرو بسیار زیاد می باشد و سرعت صفر تا ۶۰ این خودرو در ۴.۳ ثانیه می باشد که در مسافت زیاد سرعت این ماشین زیاد می شود و همین امر باعث می شود تا در مسافت های طولانی مصرف سوخت پایینی داشته باشد که نشان دهنده حالت بهینه این ماشین می باشد.

مرسدس بنز AMG E53 در دو حالت کوپه و نسخه کابریولت که حالت رو باز می باشد توسط شرکت آلمانی عرضه خواهد شد و قابلیت های بسیار جذابی به جز بخش طراحی به این خودرو ها اضافه خواهد شد که در بازار های جهانی به طور رسمی به عرضه جهانی خواهد رسید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر