مرسدس بنز Generation Z رونمایی شد

مرسدس بنز Generation Z رونمایی شد

این نوشته برای دیوار کوچک سیاره ما روی دیوار است ، با ذوب شدن یخ های کلاه ، جنگل های سوخته ، و کامیون های دیزلی که آزادی را در هوای دود آلوده بیرون می ریزند. این امر به وضوح نسل رونق را به مرحله نرسیده است ، اما کسانی که متعلق به جنرال Z هستند (کسی که پس از سال ۱۹۹۵ متولد شده است) صدای خود را پیدا کرده و به سبک زندگی سبزتر از جمله تغییر جهت به وسایل نقلیه الکتریکی فشار می آورند.

خبر خوب این است که اکثر تولیدکنندگان بزرگ اتومبیل شروع به تولید خودروهای الکتریکی با قیمت های مقرون به صرفه می کنند و اتومبیل هایی مانند تسلا مدل ۳ ثابت می کنند که خرید یک وسیله نقلیه الکتریکی جدید هزینه بازو و جو ندارد. یک نظرسنجی که به تازگی توسط پژو منتشر شده نشان می دهد که بچه ها چقدر مشتاق هستند که پشت انقلاب EV قرار بگیرند.

این بررسی نشان داد که بچه ها بر روی والدین خود تأثیر می گذارند تا با سرعت در حال رشد در ماشین های EV سرمایه گذاری کنند. در این نظرسنجی از ۱۲۵۰ کودک هفت تا ۱۲ ساله از جمله والدین آنها سال شده است و مشخص شده است که ۵۴.۸ درصد از کودکان والدین خود را تحت فشار قرار داده اند تا والدین خود را برای گرفتن EV بشناسند. علیرغم اینکه برای خرید وسیله نقلیه خیلی جوان بودند ، ۶۷.۸ درصد از پاسخ دهندگان گفتند که وقتی اولین اتومبیل خود را تهیه می کنند ، برقی یا پلاگین هیبریدی خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
مرسدس بنز Generation Z رونمایی شد

مرسدس بنز Generation Z رونمایی شد

دیوید پیل ، مدیرعامل پژو انگلستان ، گفت: “بسیار جالب است که نسل بعدی خریداران اتومبیل را بسیار علاقه مند به خودروهای هیبریدی کامل الکتریکی و پلاگین می دانید و می دانید که آنها تأثیرات مثبت این وسایل نقلیه را بر محیط زیست درک می کنند. با در نظر داشتن این موضوع ، واقعاً مثبت است که از طریق تحقیقات ما ببینیم کودکان تا چه اندازه در تصمیمات خرید والدین تأثیرگذار هستند. “

بچه ها مطمئناً در مبارزه فعالانه با تغییر آب و هوا پیشگام هستند و با صعود تولیدکنندگان از صنعت ، صنعت موتور قرار است در آینده نزدیک از نظر کربن کاملا خنثی شود.

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر