مرسدس AMG G63 با تیونر aftermarket رونمایی شد

مرسدس AMG G63 با تیونر aftermarket رونمایی شد

شرکت مرسدس بنز هفته شلوغی را پشت سر گذاشته است و با عرضه و رونمایی سری های مختلف خود توانسته است برخی از بازار های مختلف جهانی را به دست بیاورد، پر طرفدار ترین سری این شرکت کلاس G می باشد که فروش بالایی نیز دارد.

این شرکت آلمانی امروز یک تیونینگ دیگری را از سری خودرو های کلاس G رونمایی کرد که قابلیت های بسیار قوی و مناسبی را برای خود دریافت کرده است و نسبت به نسخه اولیه خود کیفیت بسیار بالایی را در بخش فنی و داخلی به دست آورده است.

سری AMG G63 شرکت آلمانی با تیونر aftermarket، نام جدیدی را برای خود به دست آورده است و نام Brabus 800 Black روی سری تیونینگ شده این محصول گذاشته شده است و دارای قدرت فنی بسیار بالایی نسبت به دیگر سری های این شرکت دارد و از قدرت بالایی نیز برخوردار است.

مرسدس AMG G63 دارای موتور ۴.۰ لیتری و توربو شارژ V8 می باشد که با تولید ۵۷۷ اسب بخار کیفیت مناسبی را به جا می گذارد که در نسخه تیونینگ شده شاهد تولید ۸۰۰ اسب بخار می باشیم که به طور کامل موتور را به چالش جدیدی دعوت می کند.

در نسخه قبلی این خودرو شاهد یک طراحی متوسط با رنگبندی معمولی مشکی بوده ایم که شرکت آلمانی نتوانسته است بهترین طراحی و شکل ظاهری را در این خودرو پیاده سازی کند و در نهایت دچار یک اشکال بزرگ در بخش طراحی و رنگبندی نسخه قدیمی خود شده است.

مرسدس AMG G63 با تیونر aftermarket رونمایی شد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مرسدس AMG G63 ضد گلوله

همانطور که از نام نسخه تیونینگ شده مشخص می باشد شاهد یک خودرو با رنگبندی مشکی طلایی هستیم که شکل ظاهری خودرو را نسبت به سری اول خود به طور کاملی افزایش می دهد و همین امر نیز باعث می شود تا شاهد یک خودرو با شکل ظاهری بسیار جذاب و عالی باشیم.

شکل کلی خودرو با نسخه اولیه خود تفاوتی چندانی نداشته است و بزرگ شدن چرغ ها و اضافه شدن بخشی از وسایل تزئینی به بخش کاپوت و دیگر نقاط خودرو به زیبایی این خودرو کمک بسیار زیادی کرده است، برخی از رسانه ها این خودرو را به یکی از ضد گلوله و مقاوم ترین خودرو های بازار تشبیه می کنند.

بخش داخلی خودرو نیز دچار تغییرات کوچکی شده است و به جای استفاده از پلاستیک شاهد یک روکش چرمی زیبا بوده ایم که با ترکیب رنگ طلایی حس خوب را به کاربر منتقل می کند، دیزاین داخلی خودرو نیز از مهندسی بسیار جالبی بهره برده است و شاهد تغییرات و المان هایی نسبت به نسخه قبلی نیز هستیم.

قیمت اولیه این خودرو حدود ۴۳۰.۷۱۵ دلار برای بازار آلمان آغاز خواهد شد و گفته می شود برای بازار های جهانی شاهد افزایش ۱۰ درصدی قیمت خواهیم بود که نسبت به دیگر سری ها شاهد عرضه بسیار جالب و کارآمد خواهد بود که یک حرکت عجیب از سوی شرکت مرسدس بنز می باشد، در پایین نیز می توانید تصاویر مربوط به مرسدس AMG G63 تیونینگ شده را مشاهده کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.