مرورگر مایکروسافت اج دومین مرورگر پر استفاده برای دسکتاپ

مرورگر مایکروسافت اج دومین مرورگر پر استفاده برای دسکتاپ

به نظر می رسد پروژه مرورگر جدید مایکروسافت با موفقیت کاملی در حال ادامه دادن می باشد و گفته می شود این مرورگر توانسته است به حد کافی مورد اعتماد کاربران باشد و بتواند در ماه مارس با شکستن رکورد دانلود به دومین مرورگر محبوب دنیا تبدیل شود.

بعد خود کروم این مروگر قرار دارد و بعد از اج نیز فایرفاکس قرار دارد که رقابت حساسی با یکدیگر دارند و هر کدام برای خود طرفداران خاصی را دریافت کرده اند که به طور کامل به آنها اعتماد دارند و برای تمامی نسخه های این مرورگر ها علاقه نشان می دهند.

این مرورگر با وجود اینکه حدود سه ماه می باشد که به طور کامل راه اندازی شده است اما رشد فوق العاده ای داشته است و با پیشرفتی که در پیش گرفته است حتی می تواند به مرورگر کروم نیز برسد و بتواند پادشاهی مرورگر قدرتمند مایکروسافت را به دست بگیرد.

مرورگر مایکروسافت اج دارای قابلیت های بسیار جذاب و خاصی می باشد که مایکروسافت همیشه در حال بروزرسانی کردن آن می باشد و گفته می شود قرار است به زودی شاهد  اتفاقات بسیار جالب و خاصی برای این مرورگر جوان و تازه وارد دنیای فناوری باشیم.

این نسخه از مرورگر مایکروسافت Edge زمان زیادی نیاز دارد تا خود را برای کاربران معرفی کند و قطعا قابلیت این را دارد که بتواند بهترین نمایش را به اجرا در بیاورد و یک نام بزرگی را میان دیگر مرورگر های مشهور دنیا مانند کروم، فایرفاکس،موزیلا و سافاری برای خود به پا کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مرورگر مایکروسافت اج دومین مرورگر پر استفاده برای دسکتاپ

رشد مرورگر مایکروسافت اج

مرورگر اج شرکت مایکروسافت توانایی های بسیار جالبی دارد که در سری های قبلی مرورگر ها وجود نداشته است و همین باعث شده است تا شاهد اتفاقات بسیار جذاب و خاصی باشیم که مایکروسافت برای کاربران خود در نظر گرفته است.

این مرورگر دارای سرعت بسیار بالا برای جستجو مورد نظر در اینترنت می باشد و در مقایسه با کروم حجم بسیار کمتری را از رم مختل می کند و همین باعث می شود طرفداران بسیار زیادی به سمت این مرورگر جدید و تازه سوق داده شوند.

توسعه دهندگان زیادی وجود دارند که علاقه خاصی به توسعه برنامه های اینترنتی برای مرورگر ها ندارند، همین امر باعث شده است تا شرکت های زیادی بر روی وب سایت ها تمرکز کنند تا بتوانند از طریق موتور های جستجوگر بازدیدکنندگان زیادی را به سمت سایت های خود جذب کنند.

هنوز زمان زیادی از عرضه مرورگر مایکروسافت اج نمی گذرد و باید منتظر ماند و دید که آیا این مرورگر می تواند رقابت را برای دیگر مرورگر ها سخت بکند و یا یک برنامه ضعیفی خواهد بود که فقط برای رخ نمایی رونمایی و عرضه شده است، به نظر شما این نسخه مایکروسافت موفق خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر