مسخره اپل توسط سامسونگ به دلیل حذف شارژر از جعبه

سامسونگ بار ها سعی کرده است اپل را مسخره کرده و آن را تحقیر کند. این رفتار تعجب آور نیست زیرا هر یک از آنها رقیب اصلی یکدیگر است. این بار دلیل مسخره اپل توسط سامسونگ از سوی خود اپل است.

مسخره اپل توسط سامسونگ به دلیل حذف شارژر از جعبه

این واقعیت که امسال شرکت مستقر در کوپرتینو هدفون و آداپتور برق را از جعبه آیفون را حذ فکرد، بحث و جدال بزرگی ایجاد کرده است. سامسونگ در صفحات خود در شبکه های اجتماعی تاکید کرد که دستگاه هایش با یک شارژر همراه هستند. بنابراین، در فیس بوک، این شرکت یادآوری کرد که گوشی های هوشمند گلکسی با یک شارژر همراه است.

مسخره اپل توسط سامسونگ

جالب است که پیش از این در این شبکه صحبت هایی شده انجام شده بود که سامسونگ به طور جدی امکان حذف محتویات تعدادی از گوشی های هوشمند را با حذف شارژر از جعبه بررسی می کند.

و ظاهرا این نوآوری می تواند در سال ۲۰۲۱ اجرا شود. از جمله دلایل احتمالی این اقدام، افراد خود تمایل به کاهش هزینه های تولید و این واقعیت هم وجود دارد که شارژر ها سهم عمده ای دارد.

مسخره اپل توسط سامسونگ
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشخص نیست که آیا غول کره ای سرانجام در آینده مسیر حذف محتویات جعبه را دنبال خواهد کرد یا نه. اما این شرکت در ابتدا بیش از یک بار آنچه را که بعدا خودش پیاده کرد را مورد تمسخر قرار داد. در سال ۲۰۱۶، سامسونگ از جمله کسانی بود که اپل را به خاطر کنار گذاشتن جک هدفون ۳.۵ میلی متری اذیت کرد. اما دو سال بعد خود این شرکت گوشی گلکسی A8 2018 را بدون جک هدفون رونمایی کرد.

در مقایسه با سامسونگ، اپل هم برای اجرای پشتیباین از ۵G عجله ای نارد. هیچ رازی وجود ندارد که شبکه های نسل پنجم یک فناوری امیدوار کننده هستند. اما در حال حاضر هنوز از مفهوم کاربردی و مفید بسیاری عاری است.

و همه اینها به دلیل شیوع ناکافی شبکه های ۵G است. و برای بیشتر قابلیت های شبکه های LTE برای همه کافی است. به احتمال زیاد، اپل همه اینها را درک کرده و تلاش نمی کند در صف مقدم سازندگانی باشد که این نوآوری را پیاده سازی می کنند.

حذف شارژر و هندزفری از همه مدل های آیفون ۱۲

اپل سری آِیفون ۱۲ را رونمایی کرد که یکی از ویژگی های آن رد روش شارژ قدیمی بود. بنابراین خریداران آیفون ۱۲ باید شارژر و هدفون خود را جداگانه خریداری کنند. علاوه بر این! وب سایت رسمی اپل کاملا تغییر یافته است و آیفون ۱۱، آیفون SEو آیفون XR که اکنون د دسترس است هم تنها با کابل شارژ عرضه می شود.

اپل این مسئله را به دلیل نگرانی های زیسبت محیطی مطر می کند. آداپتور برق ۲۰ وات رسمی ۱ دلار و شارژ بی سیم MagSafe به قیمت ۳۹ دلار در دسترس خواهد بود.

این شرکت می گوید این حرکت به این معنی است که برای هر آیفون فروخته شده باید موارد اولیه کمتری مصرف شود. همچنین یک جعبه کوچکتر را تدارک دیده است، به این معین که ۷۰ درصد جعبه بیشتری می تواند در یک پات حمل و نقل قرارگیرد و انتشار گاز مونو اکسید کربن را کاهش دهد.

به طور کلی، اپل تخمین می زند که این تغییرات باعث کاهش سالانه بیش از ۲ میلیون تن انتشار گاز کربن شود، این معادل حذف سالانه ۴۵۰,۰۰۰ ماشین از جاده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر