مسدودیت آپدیت نوامبر ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ برای کاربران Avast و AVG

مسدودیت آپدیت نوامبر ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ برای کاربران Avast و AVG

به روز رسانی نوامبر ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ و همچنین به روزرسانی ماه مه ۲۰۱۹ ، از نصب توسط کاربران نسخه های قدیمی تر Avast و AVG مسدود شده است.این اولین بار نیست که درباره مشکلات سازگاری ویندوز ۱۰ با محصولات آنتی ویروس شخص ثالث سخنانی شنیده ایم ، و مایکروسافت مواردی نامشخص را با هر محصول Avast و AVG که با یک موتور آنتی ویروس در حال اجرا است ، در نسخه ۱۹.۵.۴۴۴۴.۵۶۷ یا قبل از آن ذکر می کند.

این یعنی برنامه های آنتی ویروس رایگان یا پولی ، مایکروسافت به روزرسانی جدید ویندوز ۱۰ را به کاربران اشتباهی ارائه داده است .که بهترین لپ تاپ ها که با ویندوز ۱۰ کار می کنند از این قاعده مستثنا نیستند و صاحبان آن ها در تعجب هستند که بهترین آنتی ویروس ویندوز ۱۰ در سال ۲۰۱۹ ، زیرا هر دو این شرکت ها از نظر امنیتی موتور آنتی ویروس یکسان هستند ، زیرا avast سه سال پیش AVG را خریداری کرده است .

 

همانطور که توسط سایت Techdows مشاهده شد ، مایکروسافت در صفحه وضعیت نوآوری ۲۰۱۹ اعلام کرد: “برای حفاظت از تجربه ارتقاء ، ما از دستگاههای دارای ویروس Avast و AVG آنتی ویروس آسیب دیده استفاده کرده ایم و یا از ویندوز ۱۰ ، نسخه ۱۹۰۳ استفاده نکرده ایم. یا ویندوز ۱۰ ، نسخه ۱۹۰۹ [به روز رسانی نوامبر ۲۰۱۹] ، تا زمانی که برنامه به روز شود. ”

بنابر این همانطور که اشاره شده است رفع این مشکل فقط بسته به آپدیت نسخه های جدید avast یا AVG  است یا می توانید مجددا برنامه را نصب کنید . مطابق دستور العمل ارائه شده از طریق صفحه وضعیت که جزئیات مربوط به همه موارد شناخته شده با آپدیت نوامبر ۲۰۱۹ را نشان می دهد . که می توانید از آن جا اطمینان حاصل کنید که شما کاملا به روز هستید . ( به ویژه برنامه های امنیتی )

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مایکروسافت هشدار می دهد که سعی نکنید آپدیت ها را به صورت دستی نصب کنید . و با استفاده از دکمه اکنون به روز می کنم آپدیت کنید زیرا غیر از این راه های دیگر ممکن است مشکل جدی برای رایانه شما ایجاد کند .

 

رفع مشکل وایرلس در آپدیت نوامبر ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰

مشکلات قبلی در مورد  درایورهای Realtek در ایجاد اختلال در اتصال بی سیم یا به عبارتی ساده از طریق وای فای به دستگاه های بلوتوثی و از بین رفتن وای فای متناوب از یک درایور قدیمی کوالکام هر دو برطرف شده است البته به لطف آپدیت های اخیر.

بنابراین حداقل تا به امروز با آپدیت نوامبر ۲۰۱۹ فقط به قول حرفه ای های این فرق جزئی وجود داشته است البته این آپدیت به صورت جزئی و معمولی در میان آپدیت های دوسال اخیر گزارش شده است .امیدواریم با گذر زمان آپدیت های جدید مایکروسافت به جای افزایش باگ ها در پی کاهش آن ها باشد .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر