مسدود شدن تبلیغات در کروم از ماه آینده

مسدود شدن تبلیغات در کروم از ماه آینده

شرکت گوگل برای مرورگر محبوب خود یعنی کروم برنامه های زیادی را در نظر گرفته است و قرار است به زودی شاهد ایجاد برخی از تغییرات اساسی در این برنامه باشیم که باعث زیبایی بیش از حد ظاهر این بخش گوگل برای کاربران خواهد بود.

همچنین این شرکت تصمیم گرفته است با کم کردن بخش های تبلیغاتی در برنامه گوگل کروم باعث ایجاد سرعت بسیار بالا در ارائه برخی از تصاویر و صفحه ها خواهد شد و همچنین این طرف باعث سرعت زیاد این بخش نسبت به دیگر عملکرد های این برنامه خواهد بود.

مسدود کردن و یا کم کردن برخی از جایگاه های تبلیغاتی در این برنامه باعث خواهد شد تا ظاهر زیبایی به این برنامه داده شود و همچنین باعث بالا بودن اجرای این برنامه نسبت به نسخه های قبلی خود خواهد بود که از سرعت و مقدار رم زیادی بهره می برد.

مسدود شدن تبلیغات در کروم باعث کم شدن اندازه استفاده شده از رم خواهد بود که مقدار حجم استفاده شده ار رم سیستم را بسیار پایین خواهد آورد و همین نیز باعث خواهد شد تا سرعت بارگذاری صفحات در این نسخه جدید بسیار فوق العاده باشد.

این نسخه به صورت آپدیت درون برنامه ای عرضه خواهد شد و قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده ای را به همراه خواهد داشت که باعث جذاب تر شدن و البته باعث ایجاد یک حالت کاربرپسند برای این نسخه جدید از برنامه گوگل کروم خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مسدود شدن تبلیغات در کروم از ماه آینده

مسدود شدن تبلیغات در کروم

شرکت گوگل با نظرسنجی کاربران خود به این نتیجه دست یافته است و کاربران زیادی از پایین بودن سرعت لود صفحات و همچنین استفاده از حجم رم که بسیار بالا می باشد و از عملکرد سیستم های کامپیوتری بسیار کاهش می دهد را عرضه خواهد کرد.

مرورگر گوگل کروم بزرگترین عیبی که دارد استفاده بسیار زیاد از حجم سی پی یو و همچنین رم کامپیوتر می باشد که عملکرد دستگاه ها را به طور عجیبی کاهش می دهد و همین حالت نیز باعث شده است تا کاربران از حالت ها و قابلیت های زیاد این نرم افزار ناراضی باشند.

کاهش تبلیغات مسدود کردن آن در برخی از صفحات قطعا باعث خواهد شد سرعت لود صفحات نسبت به قبل بسیار بالا باشد و همچنین مصرف استفاده از فضای دستگاه نیز در بخش های رم و cpu نسبت به دفعات گذشته با سرعت فوق العاده همراه باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر