مشاهده آفلاین فیلم در ویندوز ۱۰ با نرم افزار Prime Video

مشاهده آفلاین فیلم در ویندوز ۱۰ با نرم افزار Prime Video

بلاخره بعد از مدت ها شاهد استفاده از حالت آفلاین تماشای ویدیو و فیلم ها در ویندوز ۱۰ خواهیم بود که با نرم افزار جانبی آمازون یعنی Prime Video این عمل انجام خواهد گرفت و این یعنی یک اتفاق خوب برای کاربران ویندوز ۱۰ و طرفداران فیلم های مختلف با ژآنر های متفاوت خاص.

این برنامه به کاربر این اجازه را می دهد که بتواند با بارگیری کامل فیلم ها در سیستم خود بعدا به تماشای آنها بپردازد و این حالت تابحال در سیستم ویندوز وجود نداشته و برای اولین بار از سوی این شرکت ارائه داده شده است که می تواند بسیار خاص و فوق العاده باشد.

کیفیت های بهتر، بهترین و عالی برای تماشای ویدیو ها در نظر گرفته شده است که در کل می تواند یک انتخاب مناسب و فوق العاده از سوی آمازون و مایکروسافت برای کاربرانی که علاقه زیادی به تماشای فیلم ها با کیفیت های بسیار بالا هستند باشد که وجود دارد.

مشاهده آفلاین فیلم در ویندوز ۱۰ می تواند بسیار جذاب و خاص باشد، آمازون با ارائه این نرم افزار کمک بسیار ویژه ای به کاربران سیستم عامل ویندوز ۱۰ کرده و همین کار نیز باعث پیشرفت این شرکت در حوزه پخش فیلم های معتبر و بسیار پرطرفدار در میان دیگر پخش کننده های فیلم می باشد.

همچنین کاربران بعد از نصب این برنامه می توانند در سایت هایی که محتوای آنها به صورت پولی می باشد و یا به نوعی برای دریافت فیلم و تماشای آنها حق اشتراک گرفته می شود وجود دارد و برای تمامی پلتفرم هایی که اشتراک پولی فیلم دارند اعلام می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
مشاهده آفلاین فیلم در ویندوز 10 با نرم افزار Prime Video

مشاهده آفلاین فیلم در ویندوز ۱۰

شبکه های HBO و Showtime پخش کننده های اشتراکی ویدیو هستند که کاربران می توانند با استفاده از نرم افزار آمازون در آنها عضو شوند و با دریافت فیلم های به روز و جدید به بهترین شکل ممکن به تمامی حالت های تماشا و دانلود فیلم دسترسی کامل داشته باشند.

آمازون برای اینکه این برنامه خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد به کاربران این اجازه را می دهد که از حساب های کاربری خود مانند نتفلیکس و Hulu استفاده کنند که این حرکت نیز یک مزیت خوب و عالی برای این نرم افزار محسوب می شود.

برای دانلود این برنامه فقط کافی است به فروشگاه مایکروسافت بروید و با جستجو کردن کلمه Prime Video به این نرم افزار بسیار جذاب و خاص دسترسی داشته باشید که احتمال اینکه در آینده شاهد پیشرفت چشمگیر آن توسط شرکت آمازون در حوزه فیلم و ویدیو باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر