مشاهده اطلاعات باتری گوشی

مشخصات باتری یکی از اطلاعات گوشی است که ما باید از آن آگاه باشیم. باتری به قطعه ای گفته می شود که انرژی مورد نیاز قطعات دیگر گوشی را تامین می کند. به همین علت دانستن اطلاعات آن لازم است.

باتری هر دستگاهی مشخصات متفاوتی دارد که شامل جریان ورودی، جریان خروجی، ظرفیت باتری (در حالت معمولی و حداقل)، مقاومت آن و غیره است. حتی مقدار سلامت باتری هم از مشخصات باتری حساب می شود.

برای فهمین اطلاعات باتری راه های متفاوتی وجود دارد که به افراد کمک می کند تا بتواند به مشخصاتی که در بند بالایی گفته شد دسترس داشته باشند.

برای دسترسی به اطلاعات باتری گوشی می توان از دو روش اقدام کرد که یکی تنظیمات خود گوشی و دیگری از طریق برنامه است.

در بعضی از گوشی ها امکان دسترسی به همه اطلاعات گوشی امکان پذیر نیست به علاوه بر گوشی های هم که این امکان وجود دارد محدود می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

و برای دسترسی به اطلاعاتی همچون مقدار سلامتی باتری باید برنامه مربوطه روی گوشی نصب شود و از طریق آن به گستره بزرگی از اطلاعات باتری گوشی دسترسی داشته باشید .

حتی با این برنامه می توانید به مقدار مصرف باتری توسط برنامه ها در بازه های مختلف زمانی دسترس پیدا کرد.

برای رسیدن به اطلاعات باتری که در تنظیمات گوشی ذکر شده است باید به تنظیمات وارد شده و سپس به قسمت درباره تلفن بروید و در قسمت درباره تلفن بخش درباره باتری را انتخاب کنید.

سپس به مشخصات محدودی از باتری دسترسی پیدا می کنید. برای مشاهده گستره بزرگی از اطلاعات باتری هم باید اقدام به دانلود و نصب برنامه accubattery از فروشگاه های برنامه سیستم عامل دستگاه خود کنید.

بعد از نصب برنامه accubattery شما بعد از گذشت بیشتر از یک شبانه روز وارد برنامه شده و به اطلاعات باتری گوشی دسترسی پیدا می کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر