دستبند شیائومی می بند ۷ پرو با نمایشگر و باتری بزرگ عرضه خواهد شد

شایعات زیادی مبنی بر رونمایی شیائومی می بند ۷ پرو در دسترس قرار گرفته است که نشان می‌دهد این گجت هوشمند در اوایل جولای ۲۰۲۲ معرفی خواهد شد. بر اساس گزارش های منتشر شده، دستبند شیائومی می بند ۷ پرو با تغییرات جدی نسبت به شیائومی می بند ۷ معرفی خواهد شد.

طبق گفته منابع معتبر، شیائومی می بند ۷ پرو در کنار گوشی شیائومی ۱۲ اولترا معرفی خواهد شد. گزارش های زیادی درمورد این محصول در دسترس قرار گرفته و هرکدام اشاره‌ای به یک ویژگی آن دارند. بر اساس اطلاعات فاش شده، می بند ۷ پرو دارای حداقل ۷۰ میلی‌آمپر ساعت ظرفیت بیشتر باتری خواهد داشت.

همچنین اندازه نمایشگر نسبت به می بند ۷ افزایش پیدا خواهد کرد. در کنار آن انتظار می‌رود ویژگی موقعیت یابی GPS در این نسخه مورد استفاده قرار بگیرد. طبق اطلاعات فاش شده گفته می‌شود نسخه می بند ۷ پرو با فناوری NFC عرضه خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تصاویر جدیدی از شیائومی می بند ۷ پرو در دسترس قرار گرفته است که نشان می‌دهد حاشیه های نمایشگر در این نسخه به طور قابل توجه کاهش یافته است. این تصاویر توسط سایت Mi Door Lock منتشر شده و نشان می‌دهد نسخه پرو از لحاظ تنوع رنگی برابر با مدل می بند ۷ خواهد بود.

به غیر باتری ارتقا یافته و اندازه صفحه نمایش، اطلاعات چندان زیادی از این محصول در دسترس قرار نگرفته و مشخص نیست شیائومی از کدام ترکیب برای این محصول استفاده خواهد کرد. یکی از محتمل ترین حالت هایی که وجود دارد، نشان می‌دهد این دستبند هوشمند در کنار گوشی شیائومی ۱۲ اولترا معرفی خواهد شد.

شیائومی اکوسیستم انحصاری خود را به زودی راه اندازی خواهد کرد و به نظر می‌رسد با عرضه گوشی شیائومی ۱۲ اولترا و دستبند شیائومی می بند ۷ پرو نیز کار را آغاز خواهد کرد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر این صفحه بروزرسانی خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر