تبلت گوگل پیکسل گواهی USI را دریافت کرد:احتمال رونمایی تا ۲۰۲۳

گوگل در جریان مراسم توسعه دهندگان Google I/O، اشاره کرد به احتمال زیاد تا پایان امسال، شاهد رونمایی یک تبلت از سوی این شرکت باشیم. طبق گزارش ها، این تبلت به احتمال زیاد با تراشه انحصاری تنسور روانه بازار خواهد شد.به نظر می‌رسد تا زمان رونمایی تبلت، گوگل از نسخه سوم تراشه تنسور رونمایی کرد و تبلت گوگل پیکسل با قدرتمندترین تراشه گوگل روانه بازار شود.

با افزایش کارایی تراشه های نسل جدید گوگل، شاهد ارتقا ویژگی هایی مانند هوش مصنوعی با یادگیری ماشین و همچنین سیستم خنک کننده در نسخه های جدید اعمال خواهد شد. گواهی معتبر USI به طور رسمی تبلت گوگل پیکسل را در لیست محصولات خود قرار داده است.

گواهی USI یکی از معتبرترین گواهی موجود در بازار لوازم الکترونیکی است که قوانین جدیدی برای استفاده و همچنین ساخت آنها تعیین می‌کند. گوگل از سال ۲۰۱۸ به این گواهی پیوسته و تمامی محصولات تولیدی این شرکت بعد از سال ۲۰۱۸، با استاندارد های USI روانه بازار شده اند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کروم بوک های جدید گوگل نیز با تمامی استاندارد های USI تولید شدند. گفته می‌شود سری گوشی های گوگل پیکسل نیز با همین گواهی ساخته شدند. تبلت گوگل پیکسل نیز یکی از گزینه های مورد انتظار برای پیوستن به این گواهی است. یکی از مهم ترین تصمیمات این شرکت، استفاده از درگاه های تاندربولت بجای پورت های USB-C بود.

این گواهی اعلام کرد، تبلت پیکسل گوگل از قلم هوشمند نیز پشتیبانی خواهد کرد که از ۱۶ میلیون پالت رنگی پشتیبانی می‌کند. تبلت جدید گوگل با نام Tangor در فهرست محصولات USI قرار گرفته است و تاییده آن برای رونمایی را صادر می‌کند.

با عرضه این تبلت در سال آینده، اکوسیستم سری پیکسل گوگل به طور انحصاری تکمیل خواهد شد و حداقل یک محصول از تمامی محصولات الکتریکی روانه بازار خواهد کرد. گوگل قصد دارد با این ترکیب بازار محصولات الکتریکی خود را به طور حرفه ای ارتقا دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع phonearena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر