مشخصات جالب اوپو واچ به صورت آنلاین منتشر شد

اوپو اکنون مدتی است که اولین ساعت هوشمند خود را خبر می دهد. برنامه ریزی شده است که در کنار سری فایند ایکس ۲ در تاریخ ۶ مارس، یعنی فردا اعلام شود. این برند قبلا با به اشتراک گذاشتن رندر های خود در رسانه های اجتماعی، طراحی این سایت را فاش کرده است. این حتی دو ویژگی این ساعت هوشمند را تائید می کند، اما اکنون به لطف یک راهنما چینی، شکاف های بیشتری در برگه مشخصات پر شده است، همانطور که توسط Playfuldroid گزارش شده است. قیمت های بالقوه ای مربوط به اوپو واچ نیز وجود دارد.

 

از جمله مشخصات درز شده اوپو واچ ( پردازنده اسنپدراگون ویئِر ۲۵۰۰ و نمایشگر ۱.۱۹ اینچ )

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق گفته راهنما، ساعت اوپو از پردازنده کوالکام اسنپدراگون ویئر ۲۵۰۰ استفاده می کند. که با یک میکروپروسسور آپولو ۳ جفت شده است. این دستگاه از نمایشگر ۱.۱۹ اینچی بهره می برد و با در نظر گرفتن رندر های به اشتراک گذاشته شده توسط این شرکت، می توانیم فرض کنیم که احتملا این ساعت خمیده است. برای نظارت بر سلامت، دستگاه مجهز به نمایشگر ضربان قلب و همچنین حسگر الکتروکاردیوگرام (ECG) خواهد بود. برای محافظت، دستگاه تا رسیدن به ۵ دستگاه خودپرداز ضد آب خواهد بود. تا آنجا که مربوط به قیمت گذاری است، پیشنهاد دهنده پیشنهاد می کند که به قیمت تقریبی ۲۰۰۰ یوان با تقریبا ۲۸۸ دلار بفروشد.

اوپو واچ

انتظار می رود که ساعت هوشمند اوپو حداقل در دو نوع یا نسخه رنگ طلایی و آبی با بند مشکی مطابق با آخرین رندر ارائه شده توسط این شرکت رونمایی شود. این تیزر ها همچنین می گویند که قابلیت تماس صوتی را ممکن است با eSIM داشته باشد. طبق برخی از شایعات، ممکن است انواع بند های چرمی نیز وجود داشته باشد. گفته می شود، آنچه هنوز مشخص نیست نرم افزاری است که سخت را هدایت می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر