ساعت هوشمند ریلمی واچ ۳ در گواهی SIG مشاهده شد

بر اساس گزارش های منتشر شده، ساعت هوشمند ریلمی واچ ۳ در گواهی SIG با شماره مدل RMW2108 ثبت شده است. در لیست منتشر شده، متاسفانه هیچ اطلاعاتی درمورد مشخصات فنی این گجت در دسترس قرار نگرفته اما به احتمال زیاد، نسخه بهبود یافته ریلمی واچ ۲ خواهد بود.

این ساعت هوشمند علاوه بر گواهی بلوتوث در گواهی های معتبر FCC و IMDA نیز حضور یافته است. این نشان دهنده نزدیک بودن زمان رونمایی این ساعت هوشمند است. طبق گفته ها این گجت هوشمند با یک باتری ۳۴۰ میلی‌آمپر ساعتی عرضه خواهد شد. طبق گزارش های FCC در این نسخه شاهد بهبود نسبت به نسخه قبل خواهیم بود، این در حالی است که نسخه قبلی با ظرفیت باتری ۳۱۰ میلی‌آمپر ساعتی عرضه شده بود.

طبق عدد و رقم های منتشر شده، انتظار داریم این دستگاه با عمر باتری ۱۲ روزه همراه باشد، این ویژگی در دستبند هوشمند شیائومی بند ۷ و هواوی بند ۶ وجود دارد. سایت های معتبری همچون IMDIA و SIRIM نیز اطلاعاتی درمورد این ساعت هوشمند منتشر کردند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق گفته ها این ساعت هوشمند از نمایشگر امولد با حداکثر روشنایی ۴۰۰ نیت برخوردار خواهد بود و تمامی سنسور های سلامت مانند سنسور ضربان قلب، سنسور سنجش اکسیژن خون و حالت خواب در این محصول وجود دارد.

هیچ اطلاعیه رسمی از سوی ریلمی درمورد این گجت منتشر نشده اما با توجه به قرارگیری آن در گواهی های معتبر، زمان رونمایی این دستگاه دور نخواهد بود. انتظار داریم ساعت هوشمند ریلمی واچ ۳ دارای سیستم عامل انحصاری و همچنین رابط کاربری Gear انحصاری ریلمی باشد. از نظر طراحی نیز به احتمال زیاد شاهد صفحه نمایش مربع شکل با حاشیه آلومینیومی خمیده خواهیم بود. در صورت انتشار اطلاعات بیشتر درمورد این ساعت هوشمند، ما در اولین فرصت با شما در میان خواهیم گذاشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر