مشخصات ساعت هوشمند VIVO واچ ۲ قبل از رونمایی فاش شد

مشخصات ساعت هوشمند VIVO واچ ۲ قبل از رونمایی فاش شد

شرکت چینی ویوو اولین ساعت هوشمند خود را با نام ویوو واچ رونمایی کرد که عملکرد مناسب و قابل توجهی نیز به همراه داشت، این شرکت الان بار دیگر قدرت خود را در این بخش به نمایش خواهد گذاشت و قرار است به زودی شاهد معرفی ساعت هوشمند ویوو واچ ۲ از سوی این شرکت باشیم.

قبل از رونمایی رسمی این محصول برخی اطلاعات و مشخصات فنی آن درز پیدا کرده است، طبق گزارش ithome تصاویر جدید این ساعت هوشمند گویا برخی ویژگی های این ساعت هوشمند است. همچنین طراحی و شکل کلی این نسخه، شباهت بسیار زیادی به نسخه قبلی یعنی ویوو واچ دارد.

سایت TENAA نیز تاییده این ساعت هوشمند را صادر کرده است و حالا منتظر معرفی نهایی و رونمایی از سوی شرکت ویوو هستیم. برخی مشخصات کلیدی این ساعت هوشمند قبل از رونمایی فاش شده است که می‌توان به صفحه نمایش گرد با پنل اولد اشاره کرد. ظرفیت باتری ۵۰۱میلی‌آمپر ساعتی در کنار اندازه ۴۶ میلی‌متری برای این نسخه در نظر گرفته شده است.

مشخصات ساعت هوشمند VIVO واچ ۲ نشان می‌دهد که این ساعت هوشمند بخاطر کم بودن در نسخه قبلی که ظرفیت باتری را به ۲۲۶ میلی‌آمپر ساعتی محدود کرده بود، حالا این شرکت می‌تواند با اندازه بزرگتر نمایشگر باتری را ارتقا دهد. پشتیبانی از حالیت eSIM و همچنین دستیار صوتی و بلوتوث ۵.۱ برای این نسخه در نظر گرفته شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این شرکت چینی هنوز اطلاعات زیادی درمورد ویوو واچ ۲ در اختیار کاربران قرار نداده است اما طبق گفته ها احتمال دارد شاهد بهره‎‌گیری از محصول بسیار جذاب و قابل قبول از سوی این نسخه باشیم که با بهره‌گیری از طراحی جذاب و قابل قبول توسط این شرکت، مشکلات نسخه قبلی را رفع خواهد کرد.

مشخصات ساعت هوشمند VIVO واچ 2

مشخصات ساعت هوشمند VIVO واچ ۲

سایت تنا و دیگر رسانه ها اطلاعات زیادی از این ساعت هوشمند در دسترس ندارند و باید منتظر معرفی این ساعت توسط ویوو باشیم. احتمالات زیادی برای این نسخه در نظر گرفته شده است که با توجه به وضعیت بازار و همچنین عملکرد ویوو به واقعیت خواهد پیوست و اتفاقات خوبی به ارمغان خواهد آورد.

شرکت چینی ویوو علاوه بر ساعت هوشمند ویوو واچ ۲ در نظر دارد سری جدید گوشی های خود را برای بازار جهانی و چین عرضه کند. طبق گفته ها این شرکت هدف گذاری خود را روی بازار جهانی گذاشته است تا بتواند به غیر از چین به فروش و بازاریابی در سطح جهانی نیز برسد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر