مشخصات سرفیس هاب ۲X با قابلیت های مختلف منتشر شد

مشخصات سرفیس هاب ۲X با قابلیت های مختلف منتشر شد

شرکت مایکروسافت علاوه بر اینکه در دنیای نرم افزار یکی از غول های دنیا می باشد در بخش لپ تاپ و ساخت کامیپوتری های شخصی و رومیزی نیز یکی از بزرگان می باشد و با تولید محصولات بسیار با کیفیت توانسته است رقبای خود را از میان بردارد و به یکی از بهترین ها تبدیل شود.

خبر های زیادی درمورد محصول جدید مایکروسافت یعنی سرفیس ۲X در فضای مجازی و در بیشتر رسانه های معتبر پخش شده است که قرار است مایکروسافت سرفیس ۲X را جایگزین محصول مایکروسافت هاب کند.

در ادامه این اخبار آمده است که قرار است هر دو این محصولات به ویندوز CORE که مبتنی بر زبان جاوا می باشد و شباهت بسیار زیادی را با ویندوز ۱۰ دارد را عرضه خواهد کرد، مایکروسافت اعلام کرده است هر دو این محصولات آپدیت هایی را که برای آنها منتشر خواهد شد را پشتیبانی خواهند کر.

مشخصات سرفیس هاب ۲X توسط سایت های مختلف منتشر شده است که هر کدام اشاره به بخشی از قدرت این دستگاه دارد و هنوز این آمار و مشخصات فنی سرفیس هاب ۲X توسط مایکروسافت تایید نشده است و به احتمال زیاد تغییرات زیادی نسبت به سری اول خود خواهد داشت.

همچنین مایکروسافت اعلام کرده است سری های قدیمی و جدید سرفیس هاب به آخرین نسخه از ویندوز های این شرکت مجهز خواهند شد و قابلیت ویندوز ۱۰ در سری ۲۰H1 منتشر خواهد شد که آخرین بخش های نرم افزاری را برای تمامی محصولات سرفیس از جمله سرفیس هاب به ارمغان خواهد آورد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشخصات سرفیس هاب 2X با قابلیت های مختلف منتشر شد

مشخصات سرفیس هاب ۲X

مشخصات فنی دقیقی برای محصول جدید مایکروسافت منتشر نشده است و هنوز کاربران و طرفداران مایکروسافت منتظر عرضه و رونمایی از این محصول می باشند که مایکروسافت قول رونمایی آنرا در سال ۲۰۲۰ داده است و هنوز خبری از تصاویر و زمان رونمایی این محصول نمی باشد.

بروزرسانی نرم افزاری نیز برای این محصول و سرفیس هاب معمولی مایکروسافت به صورت رایگان منتشر خواهد شد و گفته می شود با قابلیت های مختلفی برای این پلتفرم ها عرضه خواهند شد و کاربران سرفیس هاب می توانند از فردا این آپدیت ها را دریافت کنند.

باید منتظر ماند و دید که واقعا مایکروسافت سرفیس هاب ۲X را برای سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد کرد و یا باید یک سال دیگر منتظر بمانیم و ببینیم که مایکروسافت چه برنامه هایی برای عرضه و رونمایی مشخصات و تصاویر این محصول منتشر خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع mspoweruser

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر