دوربین آیفون ۱۲ پرو دارای قابلیت های جدیدی خواهد بود

دوربین آیفون ۱۲ پرو دارای قابلیت های جدیدی خواهد بود

در سری ۱۱ آیفون مشاهده کردیم که این شرکت آمریکایی توانایی این را دارد که بتواند دوربین هایی با قابلیت های مختلف را طراحی و تولید کند که در دیگر شرکت حتی نمی توانند درمورد آنها تحقیق کنند را به مرحله اجرایی در بیاورد.

اپل توانست در گوشی آیفون ۱۱ پرومکس و آیفو ۱۱ از دوربین های با کیفیتی بهره ببرد و همین نیز باعث شد تا شاهد یک اتفاق بسیار جالب و کارآمد از سوی این شرکت درمورد این وسیله نسبت به دیگر سری ها بوده ایم که قابلیت ها خاصی داشته است.

طبق گفته آنالیزور مشهور اپل، مینگ چی چیو  احتمال می رود آیفون های ۲۰۲۰ اپل دارای تغییرات زیادی در بخش دوربین داشته باشند و اندازه لنز ها به طور چشمگیری بزرگتر خواهد بود که با قابلیت تثبیت تغییر سنسور خواهد بود که قابلیت جذابی نیز خواهد بود.

دوربین آیفون ۱۲ پرو از قابلیت تصویر نوری قوی بهره مند خواهد بود که انتظارات زیادی از آن وجود دارد و در حال حاضر سری های آیفون فروش کمتری نسبت به دیگر سری های شرکت های قدرتمند مانند سامسونگ و هواوی داشته است و طرفداران این شرکت انتظارات بسیار زیادی از این گوشی دارند.

شایعات موجود نشان می دهد اپل در کنفرانس سالانه خود در پاییز ۴ گوشی هوشمند را ارائه خواهد داد، دو گوشی دو لنزه در اندازه های ۵.۴ و ۶.۱ اینچی و دو گوشی با لنز های سه گانه در اندازه های ۶.۱ و ۶.۷ اینچی ارائه خواهد شد که قابلیت های بسیار خاصی خواهد داشت که جذابیت خاصی را به همراه خود دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دوربین آیفون 12 پرو دارای قابلیت های جدیدی خواهد بود

شایعات دوربین آیفون ۱۲ پرو

به احتمال زیاد قوی ترین و البته گوشی که دارای مشخصات برتری خواهد بود آیفون ۱۲ پرو نامیده خواهد شد و احتمال نامگذاری این چنینی در بین آیفون های ۲۰۲۰ اپل وجود دارد، همچنین اگر اندازه ۶.۷ اینچی وجود داشته باشد اولین آیفون با این اندازه خواهد بود.

پیشبینی های زیادی درمورد محصولات جدید اپل شده است که هرکدام اشاره به بخش هایی از بازی داشته اند و آن هم باعث شده است تا ما شاهد برخی از اتفاقات بسیار خاص و جذابی در گوشی های آیفون باشیم که طرفداران و خریداران زیادی را در کشور ما به خود اختصاص داده است.

طبق گفته متخصصان محصولات جدید اپل که در این سال و در سال بعدی میلادی ساخته خواهد شد از قابلیت های بسیار خاصی مانند بزرگنمایی در لنز تله فوتو و بزرگتر شدن لنز دوربین ها خواهد بود که به کیفیت دوربین کمک می کند را شاهد خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر