مشخصات فنی PS5 و ایکس باکس سری ایکس دوباره در وب منتشر شد

مشخصات فنی PS5 و ایکس باکس سری ایکس

کنسول های بازی سونی و مایکروسافت پیش بینی شده ترین کنسول ها حال حاضر هستند. هم اکنون هیچ اطلاعات رسمی در مورد این کنسول های وجود ندارد، بنابراین ما برای برهی از سرنج ها به بعضی از شایعات تن می دهیم. در حال حاضر ایده ای در مورد قیمت PS5 و ایکس باکس سری ایکس داریم. بنابراین اگر به اطلاعات رسمی احتیاج دارید ، این پست نیاز شما را برطرف نمی کند.

مشخصات فنی PS5 و ایکس باکس سری ایکس

PS5 و ایکس باکس سری ایکس قیمتی بیشتر از آنچه فکر می کنید خواهند داشت

بر اساس گزارش های اخیر، سونی PS5 و ایکس باکس سری ایکس بیش از ۶۰۰ دلار قیمت خواهد داشت. این قیمت گران تر از چیزی است که بسیاری از مردم انتظار دارند. به تازگی ادعا کرده اند کنسول های جدید دو شرکت را بطور خصوصی با کارمندان NeoGaf بررسی کرده اند و” این خبر را فاش کردند: خیر این است که هر دو شرکت با مراجعه به سونی و مایکروسافت دو رونمایی می کنند. نسخه های کنسول بازی پیکربندی میان رده را به طور همزمان منتشر می کنند و چرخه ای ۷ ساله خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشخصات فنی PS5 و ایکس باکس سری ایکس

به گفته برخی از توسعه دهندگان عملکرد کلی دو کنسول جدید قابل مقایسه است و برخی از بازی ها به طور غیر منتظره ای انجام می شوند. به عنون مثال شما می خواهید بازی با فریم ۶۰ فریم در ثانیه در حال اجرا باشد اما نتیجه با وضوح ۴K بومی ۹۰ هرتزی تازه سازی می شود.

سوی و مایکروسافت هم در مورد چقدر ظرفیت خام رایانه های نسل بعدی آنها صحبت کرده اند. خانواده سونی به نهایی گفتند که PS5 بار های تقریبا فوری، پشتیبانی از فیلم های ۸K، ردیابی اشعه و پردازنده مبتنی بر رایزن AMD را خواهد داشت. وضعیت آن معادل با رایانه مخصوص بازی کم مصرف است که حدود ۵۰۰ دلار ارزانتر از دو برابر قیمت رایانه رومیزی است.

قیمت گذاری مایکروسافت برای سری ایکس ایکس باکس کاملا تهاجمانه است. سونی هم با آن هماهنگ خواهد شد یا کنسول خود را با قیمت پایین تر به فروش می رساند. با این حال، شایان ذکر است که بسیاری از کنسول های با هزینه با به قولی با سود اندکی فروخته خواهد شد.

نظر شما درباره آخرین حدس و گمان های قیمت بالاتر از ۶۰۰ دلار برای PS5 و ایکس باکس سری ایکس چیست؟ آیا با قیمت حدودی ۶۰۰ دلار الی ۸۰۰ دلار برای هر کدام از کنسول های استفاده خواهند کرد؟ نظراتتون رو زیر همین پست برامون کامنت کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر