مک بوک ۱۵ اینچ اپل به احتمال زیاد از سری مک‌بوک ایر نخواهد بود

اوایل هفته گذشته شاهد گزارش هایی مبنی بر تولید مک بوک ایر ۱۵ اینچی از سوی اپل بودیم که امروز در یک گزارش جدید، خلاف این ادعا مطرح شد. مک بوک ۱۵ اینچ اپل از سری ایر نخواهد بود و احتمال دارد یکی از نسخه های سری پرو باشد.

طبق توییت جدید از سوی تحلیلگر معروف (مینگ چی کو) مدل ۱۵ اینچی مک بوک، از سری مک بوک ایر نخواهد بود. طبق گزارش های قبلی، قرار بود مدل ۱۵ اینچی برای اولین بار در کنار مدل ۱۳ اینچی مک بوک ایر معرفی شود که در گزارش جدید از سوی این تحلیلگر معروف فعلا منتفی شده است.

در گزارش های قبلی، عرضه دو نسخه از لپتاپ های مک بوک ایر در دو سایز ۱۳ و ۱۵ اینچی مطرح شده بود که بر اساس توییت جدید مینگ چی کو، فعلا دور از انتظار است. این تحلیلگر هنوز اعلام نکرده است، نسخه ۱۵ اینچی مک بوک در کدام یک از سری های مک بوک پرو و یا مک بوک ایر قرار خواهد گرفت.

سری مک بوک نیز از سال ۲۰۱۹ متوقف شده است و آخرین مدل این سری نیز اندازه ۱۲ اینچی داشت. حالا بر اساس اطلاعات منتشر شده، احتمال می‌رود اپل نسخه جدید مک بوک را بعد از گذشت ۳ سال، با تغییرات زیاد معرفی کند. در این بین نیز گزارش هایی منتشر شده است که نشان می‌دهد اپل قصد دارد یک نسخه جدید میان سری های مک بوک پرو و مک بوک ایر راه اندازی کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
مک بوک 15 اینچ اپل

طبق اطلاعاتی که در توییت مینگ چی کو وجود داشت، می‌توان گفت شرکت کوپرتینویی قصد دارد در مک بوک ۱۵ اینچ اپل از آداپتور ۳۰ واتی استفاده کند. هرچند اندازه نمایشگر در این نسخه بزرگتر خواهد شد و قطعا مصرف بیشتری خواهد داشت اما اپل قصد دارد طراحی سخت افزاری این دستگاه را به گونه‌ای انجام دهد که مصرف کمتری داشته باشد.

تا به امروز اطلاعات زیادی درمورد مک بوک جدید اپل منتشر شده است که هرکدام از آنها به یک ویژگی این دستگاه اشاره می‌کنند. طبق آخرین گزارشات منتشر شده، این مدل از مک بوک های اپل از تاریخ ۲۰۲۳ عرضه خواهند شد و اگر مشکل خاصی بابت تامین قطعات به وجود نیاید، از سه ماهه سوم و چهارم امسال شاهد تولید این دستگاه خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر