مشخصات هدفون ریلمی بادز ایر ۳ نشان از وجود نویز کنسلینگ دارد

بر اساس برنامه ریزی های شرکت ریلمی، در تاریخ ۲۲ مارس شاهد برگزاری یک رویداد رسمی از سوی این شرکت خواهیم بود. طبق گفته ها در این رویداد شاهد معرفی سری ریلمی GT NEO 3 خواهیم بود. همچنین در کنار این محصول، شاهد معرفی هدفون بیسیم ریلمی بادز ایر ۳ خواهیم بود. بخاطر همین موضوع شاهد انتشار مشخصات هدفون ریلمی بادز ایر ۳ قبل از رونمایی هستیم.

این هدفون اولین هدفون پرچمدار ریلمی خواهد بود که از فناوری نویز کنسلینگ بهره‌مند خواهد بود. در پوستر رسمی منتشر شده از سوی ریلمی، شاهد طراحی زیبا و رنگبندی جذاب برای کیس این هدفون هستیم که شباهت بسیار زیادی به سری ریلمی GT NEO 3 دارد.

رنگبندی آبی با خطوط سفید مشخصه اصلی محصولات جدید ریلمی خواهد بود. داخل کیس این هدفون مشکی خواهد بود، علاوه بر این شاهد رنگبندی های آبی تیره و سفید در کنار این طراحی خواهیم بود که برای هدفون بیسیم ریلمی بادز ایر ۳ در نظر گرفته شده است.

با دقت زیاد به جزئیات پوستر، شاهد اشاره مستقیم به فناوری حذف نویز فعال هستیم. این ویژگی مهم ترین قابلیت این هدفون بیسیم خواهد بود. ساقه های هدفون با رنگ کیس تطابق دارد و خود گوش ها دارای رنگ مشکی هستند. شکل کلی کیس نیز همانند هدفون فری بادز ۴i هواوی بیضی شکل است.

مشخصات هدفون ریلمی بادز ایر 3

ریلمی بادز ایر ۳ قابلیت حذف نویز فعال تا ۴۲ دسی‌بل را ارائه خواهد کرد و از Dolby Atmos نیز پشتیبانی خواهد کرد. عمر باتری این هدفون ۳۰ ساعت پخش مداوم است که عملکرد مثبتی در این بخش به ثبت خواهد رساند. براساس گزارش های Digital Chat Station، این محصول با فناوری بلوتوث ۵.۲ و قابلیت اتصال به دو دستگاه عرضه خواهد شد.

این نوع طراحی نشان دهنده ترغیب ریلمی برای خرید هدفون های بیسیم جدید خود در کنار سری جدید گوشی های پرچمدار این شرکت است. با توجه به مشخصات فاش شده درمورد ریلمی بادز ایر ۳، انتظار می‌رود جزو پرفروش ترین گجت های سال ۲۰۲۲ باشد، چون دارای مشخصات کلی مناسب و قابل توجه نسبت به هم‌رده های خود در بازار است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر