مشخصات هدفون وان پلاس نورد بادز به همراه تصاویر منتشر شد

طبق گزارش های منتشر شده، شرکت وان پلاس در حال کار بر روی هدفون های TWS جدید با عنوان نورد بادز است. این هدفون با شماره مدل E505A توسط گواهی FCC به صورت رسمی تایید شده است و در کنار این تاییده شاهد انتشار تصاویر زنده و مشخصات هدفون وان پلاس نورد بادز هستیم.

علاوه بر این گواهی، , وب سایت MySmartPrice نیز تولید هدفون وان پلاس نورد بادز را تایید کرده است. براساس گزارش های جدید، این هدفون بیسیم در گواهی BIS هند نیز مشاهده شده است که نشان می‌دهد در دو نسخه جهانی و هند عرضه خواهد شد. در گواهی هندی متاسفانه به غیر از شماره مدل، هیچ اطلاعاتی درمورد این هدفون منتشر نشده است.

اما در لیست FCC مشخصات کلیدی از این هدفون را به اشتراک گذاشته است. بهره‌گیری از باتری ۴۱ میلی‌آمپر ساعتی برای هر یک از گوش ها در کنار باتری ۴۸۰ میلی‌آمپر ساعتی برای کیس شارژ جز ویژگی های قابل توجه این هدفون بیسیم به شمار می‌روند.

طبق تصاویر منتشر شده، کیس شارژ این هدفون دارای درگاه USB-C برای شارژکردن است، همچنین به طور دقیق مشخص نشده است که داخل جعبه این هدفون کابل USB-C قرار داده خواهد شد. همانطور که در تصاویر منتشر شده شاهد هستیم، این هدفون دارای طراحی داخل گوش است و بخشی عمده ای از آن درون گوش قرار می گیرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
مشخصات هدفون وان پلاس نورد بادز به همراه تصاویر زنده توسط گواهی FCC منتشر شد

ساقه هدفون وان پلاس نورد بادز اندازه مناسبی دارد و حدود ۲ سانتی متر است که مطابق سلیقه اکثر کاربران است . یک حفره دایره‌ای شکل نیز بر روی هدفون ایجاد شده است که احتمالا دارای کنترل لمسی برای کنترل و تنظیم صدا است.

بر اساس گزارش های قبلی انتظار داریم شرکت وان پلاس، از گوشی وان پلاس نورد ۲T با تراشه مدیاتک دایمنسیتی ۱۳۰۰ هم در ماه می رونمایی کند. متاسفانه به غیر از مشخصات هدفون وان پلاس نورد بادز هیچ اطلاعاتی از قیمت و زمان عرضه این هدفون در دسترس قرار نگرفته است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر