مشخصات وان پلاس ۹ تایید شده است

پیش از این در فضای وب بسیاری از مشخصات گوشی پرچمدار آینده وان پلاس ۹ حدس زده شده بود، اما اکنون تایید آن ها در قالب تصاویر صفحه برنامه های AIDA64 برای اندروید منتشر شده است.

اینکه OP۹ روی پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ ساخته شده است، شکی نیست. در واقع، این پردازنده بی هیچ رد بدلی روی این دستگاه استفاده می شود. همچنین OP9 با کد lahaina در ستون سیستم عامل به همراه ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی ظاهر شده است.

همانطور که در تصاویر زیر هم قابل مشاهده است، این گوشی هوشمند دارای یک صفحه نمایش ۶.۵۵ اینچی با رزولوشن فول اچ دی پلاس و نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی است. ظرفیت باتری آن هم ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعت است.

در مورد سنسور ها هم که اشتباهی رخ داده است. چون برای دوربین سلفی ۴ مگاپیکسل، ۱۲ مگاپیکسل برای سنسور دوربین اصلی نوشته شده است. به احتمالا زیادی رزولوشن سنسور دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسل و سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسل خواهد بود. به طور کلی، با تکیه بر شایعات وان پلاس ۹ دارای دو سنسور دوربین عقب با رزولوشن ۴۸ مگاپیکسلی خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همکاری وان پلاس با هاسلبلاد برای تولید ماژول دوربین وان پلاس ۹ پرو

چندی پیش شنیدیم که سری وان پلاس ۹ به طور مشترک دارای ماژول دوربین لیکا خواهد بود تا تصویر برداری در این گوشی های بهتر شود.

اما بعدا شایعه ای مبنی بر اینکه هواوی شریک انحصاری لیکا در بازار گوشی های هوشمند است، وجود داشت. بنابراین، وان پلاس در حال حاضر فرصتی برای دریافت دوربین ها و فناوری لیکا ندارد. با این حال، وان پلاس از همکاری خود با تولید کنندگان برتر دیگر چشم پوشی نکرده است.

امروز برخی از کاربران مجموعه ای از تصاویر جاسوسی را نشان داندد مه نشان دهنده ماژول دوربین وان پلاس ۹ پرو است که نوشته هایلبند هم زیر آن حک شده است. این به سادگی نشان می دهد که وان پلاس برای ایجاد یک سیستم تصویر برداری موبایل، با دوربین هاسلبلاد یک صد ساله دست به دست خواهد داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر