مشخصات و تصاویر آیفون ۱۳ پرو فاش شد

رندر های جدید گوشی های هوشمند آیفون ۱۳ پرو بر اساس اطلاعات داخلی و خبر های درز کرده از زنجیره تامین فاش شده است که نشان دهنده مشخصات مورد انتظار این دستگاه است.

تصاویر آیفون 13 پرو
تصاویر آیفون ۱۳ پرو

این تصاویر حاکی از آن است که آیفون ۱۳ پرو شکافی را در مرکز بالا صفحه نمایش خواهد داشت اما با این تفاوت که از نسل های قبلی کوچکتر خواهد بود. این برش سوراخ اسپیکر و ماژول دوربنی مورد نیاز برای کار با فیس آیدی است.

تصاویر آیفون 13 پرو

حاشیه های صفحه نمایش آیفون ۱۳ پرو از هر طرف کم خواهد شد، در حالی که انتظار می رود این گوشی هوشمند اثرانگشتی زیر صفحه نمایش داشته باشد. نوآوری قابل توجه دیگر باید کنار گذاشتن درگاه شارژ فیزیکی باشد. در این صورت گوشی هوشمند تنها به صورت بی سیم شارژ می شود.

تصاویر آیفون 13 پرو

انتظار می رود ماژول دوربین این دستگاه شامل سه سنسور ۱۲ مگاپیکسلی و یک فاصله سنج لیزری باشد. پیش از این گزارش شده بود که مدل های آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس به صفحه نمایش LTPO جدید سامسونگ که از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی پشتیبانی می کنند هم مجهز خواهند شد.

تصاویر آیفون 13 پرو
تصاویر آیفون ۱۳ پرو

این به طور موثر باعث صرفه جویی در مصرف باتری می شود. این گوشی هوشمند باید مبتنی بر پردازنده A15 باشد و روی سیستم عامل iOS 15 اجرا می شود.

تصاویر آیفون 13 پرو

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر