مشخصات و قیمت هدفون NOTHING EAR 1 فاش شد

اولین محصول NOTHING با عنوان NOTHING EAR 1 با ویژگی های هیجان انگیز در راه است. این کمپانی تازه تاسیس مستقر در لندن تایید کرده است که هدفون درون گوشی همانند یک سکه زیبا خواهد بود.

این شرکت مشخصات و قیمت هدفون NOTHING EAR 1 را در ۶ جولای اعلام کرد. همانطور که انتظار می رفت این اخبار حاشیه قابل توجهی برای محصول آینده گلکسی بادز لایو سامسونگ و سری A پیکسل بادز گوگل ایجاد کرد.

از آنجا که NOTHING توسط کارل پی هدایت نمی شود، تبلیغات آن قابل درک است. وی در سال ۲۰۱۳ یکی از موسسان وان پلاس بود. این هدفون جدید NOTHING به شدن تحت چندین برنامه آزمایشی اولیه قرار گرفته است، اما جزئیات آن چندان آشکار نیستند.

مشخصات هدفون NOTHING EAR 1

NOTHING سرانجام مجموعه ای از جزئیات اصلی هدفون های قریب الوقوع را فاش کرد. پی در مصاحبه با TechCrunch، به تاخیر در عرضه اولین محصول NOTHING به دلیل تامین قطعات اشاره کرد. وی فاش کرد که رونمایی آن به دلیل طراحی شفاف به تاخیر افتاده است.

به گفته پی، ساخت یک محصول شفاف با کیفیت بالا دشوار است زیرا مجبور به رعایت پارامتر های زیادی در نوع چسب و آهن ربا هستند. وی اشاره کرد که اگر این محصول مات بود، این پارامتر ها کاملا بی ربط بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
قیمت هدفون NOTHING EAR 1

علاوه بر این هدفون EAR 1 از پیشرفته ترین کاهش نویز فعال برخوردار است که از سه میکروفون با کیفیت بالا برای القا تجربه بهتر استفاده می کند تا با آسودگی فیلم تماس کنید یا پادکسب مورد علاقه تان را گوش دهید.

ایرپاد پرو هم دارای ویژگی های مشابهی است. با این حال هدفون NOTHING EAR 1 برای افراد بیشتر جامعه قابل تهیه است. پی فاش کرد که این هدفون با قیمت مقرون به صرفه تر از هدفون اپل که با قیمت ۲۴۹ دلار فروخته می شود، در دسترس خواهد بود.

در دسترس بودن و قیمت هدفون NOTHING EAR 1

NOTHING EAR 1 با قیمت ۹۹ دلار در ایالات متحده و ۹۹ پوند در انگلیس به فروش می رسد. به عبارت دیگر، این هدفون نرسیده با هدفون های گوگل و سامسونگ رقابت جدی خواهد داشت.

NOTHING با به اشتراک گذاشتن یک پست اینستاگرامی با عنوان، همه چیز در ۲۷ جولای مشخص خواهد شد از کاربران خواست برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد هدفون جدید NOTHING EAR 1 در ارتباط باشند. سرمایه گذاران تاثیر گذار این شرک شامل یکی ای مدیران گوگل، بنیانگذار Twitch، و یوتیوبر Casey Neistat و Tony Fadell هستند. آنها قصد دارند یک آینده دیجیتالی یکپارچه را ایجاد کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر