مک بوک ایر ۲۰۲۲ با تراشه M1 و طراحی جدید معرفی خواهد شد

اپل دیروز در یک رویداد رسمی از محصولات جدید خود رونمایی کرد و این محصولات شامل دستگاه هایی همچون آیپد ایر ۵ به همراه آیفون SE 2022 و مک استودیو جدید بودیم. حالا یک گزارش جدید درمورد محصولات آینده این شرکت منتشر شده است که در آن اشاره‌ای به رونمایی مک بوک ایر ۲۰۲۲ با تراشه M1 شده است.

تحلیلگر معروف محصولات اپل یعنی مینگ چی کو در یک گزارش رسمی، اعلام کرد مک بوک ایر ۲۰۲۲ اپل از طراحی متفاوت با رنگبندی های زیاد و همچنین پردازنده M1 سیلیکون معرفی خواهد شد. در ادامه گزارش به نوع طراحی و ساخت این لپتاپ نیز اشاره شده است.

طبق گفته های این تحلیلگر، مک بوک ایر جدید اپل شباهت زیادی به مک بوک پرو ها خواهد داشت و فریم های کناری دستگاه به صورت صاف خواهد بود. یعنی خبری از فریم های خمیده نیست و اپل قصد دارد مک بوک ایر ۲۰۲۲ خود را شبیه به مک بوک پرو های فعلی معرفی و رونمایی کند.

علاوه بر این، انتظار می‌رود مک بوک ایر ۲۰۲۲ نازک تر و سبک تر از نسخه های فعلی باشد. همچنین احتمال می‌رود دارای گزینه های رنگی شبیه به آی‌مک ۲۴ اینچی باشد. تنوع رنگی زیاد در کنار افزایش قدرت سخت افزار از دیگر ویژگی های مثبت و قابل توجه در مک بوک ایر ۲۰۲۲ خواهد بود.

مک بوک ایر 2022 با تراشه M1

صفحه کلید استفاده شده در نسخه جدید بسیار بهینه تر و خوش فرم تر از مدل های فعلی خواهد بود. طبق گزارش تحلیلگر مشهور، استفاده از پردازنده M1 در این مدل تایید شده است و اپل از همان ترکیب قبلی در این مدل استفاده خواهد کرد. همچنین گفته می‌شود، نمایشگر مک بوک ایر ۲۰۲۲ فاقد فناوری مینی LED خواهد بود.

در کنار مشخصات سخت افزاری در نظر گرفته شده برای این مدل، شاهد فاش شدن زمان عرضه این محصول نیز هستیم. طبق گفته های مینگ چی کو، مک بوک ایر ۲۰۲۲ با تراشه M1 در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ رونمایی خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر